Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie bo jest sprawa koledzy. Mam dziewczynę od 4 lat, wszystko super wiadomo ale od pewnego czasu zaczelo się lekko ze tak powiem #!$%@?ć. Ostatnio zmieniła mi się praca i robie na same nocki. A różowy pasek zostaje sam w domu bo na rano ma uczelnie. ALE od pewnego czasu dowiedziałem się ze poznała na uczelni chłopaka (kolegę) i czasami po zajęciach chodzą na kawę itp. Mi to kompletnie nie przeszkadza bo też mam swoich znajomych z którymi czasem chodzę na piwo itp. Ostatnio coś mi zaczęło smierdziec, przed wyjazdem do mojej pracy na nocki parę razy była sytuacja ze mój różowy stroil się jak na wesele. Pomyślałem ok może gdzieś z koleżankami idzie nie wnikam. Pewnego wieczoru napisałem do mojej luby co porabia. A ta ze jest z tym fagasem w kinie bo miał darmowe bilety (na pewno darmowe). I słuchajcie dalej, rano wracam z pracy i co widzę, ten fagas wychodzi z mojej klatki, było tylko cześć cześć. Jak mi serce nie stanelo to masakra, wchodzę na górę a moja luba sobie słodko śpi. Ja ją budzę i mówie do niej co robił tutaj ten fagas. A ona ze wczoraj zapomniała z jego samochodu portfela i jej teraz podrzucil. Combo w głowie a serce bije. Powiedziałem ze wychodzę, poszedłem do zabki o 7 rano po wódkę i pojechałem do kumpla gdzie siedzę do teraz. Nie odbieram od niej telefonów. Wziolem chorobowe na dzisiaj bo mnie nosi i musze zachlac. Co byście zrobili w takiej sytuacji?
Myślicie że z nim spała czy za dużo sobie wyobrażam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 92
@AnonimoweMirkoWyznania: Wytrzeźwiej i idź porozmawiać, tylko na spokojnie. Natomiast z swojego doświadczenia wiem że jak nagle pojawia się kolega to coś zaczyna się dziać. Ja ze swoją byłą rozszedłem się po 4,5 roku ( byliśmy zaręczeni), pod koniec też spotykała się z nowym kolegą. Gdy podjęliśmy decyzję o rozejściu zapewniała mnie że nikogo nie ma, hop siup miesiąc po rozejściu okazuje się że postanowili być razem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Kłamiesz :) z takimi rogami nie przedostałbyś się przez drzwi od klatki :D

Po mojemu sprawa jasna. Bolec na boku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przykro mi Mireczku. Trzeba było iść za nim chwile pogadać odprowadzić go do auta :) coś tam zbajerować że fajne auto czy może pokazać silnik. Łapą byś sprawdził czy ciepły. Nawet jak by nie chciał otworzyć maski to byś poznał czy stał