Wpis z mikrobloga

Możliwe że doczekamy materiałów świadczących że Jarosław K. to ciepła klucha xD Grubo w #!$%@?!


W 1993 roku na łamach tygodnika NIE ukazał się artykuł autorstwa Jerzego Nasierowskiego pt.Mąż Kaczyńskiego , który dotyczył homoseksualnych relacji Jarosława Kaczyńskiego.Media oraz politycy powinni zadać dziś pytanie dlaczego o tej sprawie tak długo jest cicho.

Znając zawartość zebranych wówczas materiałów, a także charakter wiedzy gromadzonej przez WSI, przesyłam Panu (Stonodze) część z nich w nadziei, że Pańska determinacja pozwoli je ujawnić przecinając pasmo politycznych sukcesów Jarosława Kaczyńskiego


Źródło: Operacja BUŚ
#polityka #bekazpisu #dobrazmiana #tvpis #neuropa #4konserwy #afera #stonoga
PabloFBK - Możliwe że doczekamy materiałów świadczących że Jarosław K. to ciepła kluc...

źródło: comment_MJXS6LWZJT38GU1Y6v114N8gNBvHGYHg.jpg

Pobierz
  • 13
@6c6f67696e: Ogólnie można odnieść wrażenie że gada od rzeczy niemniej jednak to co ma to publikuje jakieś tam pierdoły bez cenzury na swojej stronie, z tego co kiedyś czytałem są to nagrania kompromitujące księży i pedofilów. Powyższy artykuł został opublikowany dzisiaj tak więc mam nadzieję że się spręży z tym ujawnieniem tego co tam ma bo w końcu straci wiarygodność.