Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: Myślę, że obecna narracja TVP to zasługa Kurskiego. Na niego nie trzeba naciskać z góry, żeby wchodził Prawu i Sprawiedliwość w tyłek. Telewizja Publiczna zawsze będzie tubą propagandową rządu - kwestia nasilenia tej propagandy.
@Najzajebistszy: być może spadek oglądalności co za tym idzie spadek przychodu z reklam w tym pomoże. No ale z drugiej strony myślę, że może liczyć na pieniądze z budżetu plus jakaś ustawa wymuszająca płacenie abonamentu. To może napotkać na opór społeczny co raczej władzy nie powstrzyma i znajdą jakiś sposób na wytłumaczenie tego swojemu elektoratowi.
@k1fl0w: Płacenie abonamentu jest dla mnie kwestią oczywistą - ale w takim razie Telewizja Publiczna musi być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jak dla mnie bez zarzutu działa jedynie TVP Historia czy Kultura.
@k1fl0w: ja niestety też ale coraz bardziej zastanawiam się na przestaniu sponsorowania tej tuby rządowej. Jest za to wielu, którzy nie płacą i nie przyjmą ewentualnej próby wymuszenia abonamentu za dobrze.
@k1fl0w: Płaciłem gdy TVP była tubą rządu PO-PSL i płacić będę teraz, aczkolwiek zastrzeżenia mam spore. W szczególności do samego Kurskiego. Dla mnie to kwestia współczesnego patriotyzmu. Martwi mnie tylko to, że już od kilku lat Telewizja Publiczna nie ma ani krzty obiektywizmu. Polsat jest stacją, która stoi pomiędzy - a powinna to być TVP.
@k1fl0w: co zmiany w TVP po przejeiu wladzy- JE Pan Premier Donal Franciszek Tusk o razu mediow publicznych nie przejal. Mogl to zrobic dopiero w 2010 roku.