Wpis z mikrobloga

1199073 - 6 -5 = 1199062
6 wczoraj - https://www.youtube.com/watch?v=nUkB9OYIdHY - gdybym nie patrzył w prawo (w lewo mi się gość zatrzymał) to może by mnie złom rozjechał...ja go widziałem, lepiej dla mnie jakby jechał, nie musiałbym stawać

Z dzisiaj 5, bo reszte prowadziłem, po dzwonie (picrel)(niestety to ostatnia klatka z filmu, reszty nie udalo się odzyskać)
Tak, wyjechała...zamiast wdepnąć gaz w podłoge...to jeszcze przyhamowała...

#rowerowyrownik #szosa #rower #polskiedrogi #jaworzno
Pobierz demoos - 1199073 - 6 -5 = 1199062
6 wczoraj - https://www.youtube.com/watch?v=nUkB9O...
źródło: comment_gKALBuNwmqCYrvSCJvKWkX9H0jtdssq8.jpg
  • 21
@demoos: Nie wiem niczego nie kasowałem. Kierowca miał 3s żeby zatrzymać się przed pasami, 1s to czas reakcji gdy byłeś na pasach na pierwszym pasie, w drugiej i trzeciej sekundzie hamował, w trzeciej ma zablokowane koła. Jest ślisko. Ponadto gdyby odpuścił hamulec wyhamowałby bez poślizgu i nawet byś na to nie zwrócił uwagę, więc nie wiem o co masz pretensje.
@demoos: ja to nie raz nie ogarniam co robią w tych samochodach... Nie raz w podobnych sytuacjach jak na zdjęciu wymuszają pierwszeństwo, ale nawet pal to licho, przecież czasem są warunki, że nie muszą czekać aż nadjedzie rower. Mogą wyjechać w to lewo i kontynuować przez chwilę jazdę lewym pasem, jeśli nikt nie jedzie z naprzeciwka, mogą też wjechać od razu na prawy pas, ale bliżej osi jezdni, żeby i rower
@demoos: @tom1988: skasowany wpis:

Przecież po prawej się zatrzymał? Zauważ, że jest ślisko i gdyby nie wcisnął pedału hamulca do końca to by wyhamował przed pasami bez poślizgu - nawet byś nie zauważył, że coś jest nie tak. Poza tym weź pod uwagę, że od momentu gdy wjechałeś z lewej strony na jezdnię aż do momentu gdy seicento zaczyna hamowanie minęły 2s. Ja nawet myślę, że seicento zaczęło hamować po
@brachistochrona: pani myślała, że jak już wyjechała a ja hamuje to wszystko zagra. Nie zagrało. Mnie nic nie jest, Defy chyba na złom.

Gdybyby nie było mokrego fragmentu, lub gdyby Pani wdepneła więcej gazu to fotki by nie było
Przecież po prawej się zatrzymał? Zauważ, że jest ślisko i gdyby nie wcisnął pedału hamulca do końca to by wyhamował przed pasami bez poślizgu - nawet byś nie zauważył, że coś jest nie tak. Poza tym weź pod uwagę, że od momentu gdy wjechałeś z lewej strony na jezdnię aż do momentu gdy seicento zaczyna hamowanie minęły 2s. Ja nawet myślę, że seicento zaczęło hamować po sekundzie, gdy znalazłeś się na drodze,
@demoos: mnie chodzi o to, że ona mogła ocenić sytuację: czy z przeciwnej strony ktoś jedzie i jeśli byłoby pusto, to wyjeżdża na lewy pas i kontynuuje dopóki uzna, że się odpowiednio od Ciebie oddaliła, wtedy zjechałaby na prawy. Tam nie ma ciągłej, więc prawie legalnie można tak robić:)
@brachistochrona: ależ ja wiem o co chodzi. Wyjechała bo była pewna swego...bo zwalniałem ( ͡ ͜ʖ ͡) bo zrobiłem to odruchowo, że baba jednak pojdzie ;]

Ja jestem cały, widelec wymiana, czy rama też? Zobacze rano :)

Oczywiście jak usłyszała, że rower za 12k...co?!?!?!1on1 POLICJA...niech Pani dzwoni...

Jak już wykonała telefon to zmieniła zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście jak usłyszała, że rower za 12k


@demoos: W całej sytuacji masz rację, jej wina itd. tylko nie wiem czy w zimie jazda takim rowerem to dobry pomysł. Niszczy się bardziej to raz, ale sam miałem kilka sytuacji, gdzie przez kogoś wyorałem, poniszczone rzeczy, zepsuty rower, a kierowca spieprza. Kamerka niby Cię ratuje, ale jak w tej sytuacji widać nie ma rejestracji. Jak uderzysz w bok samochodu, gdzie nie ma rejestracji,
@demoos: Miałeś lampkę? Choćby taką małą pozycyjną na baterię guzikową? Jak nie, to polecam zainwestować w nią 20 zł.
Naturalnie nie kwestionuję winy kierowcy samochodu, ale z doświadczenia wiem, że pomaga. Jak się jeszcze włączy tryb migający, to już w ogóle.