Wpis z mikrobloga

@TheUlisses: A słuchałeś kiedyś wystąpień z miesięcznic? To zwykłe wiece polityczne, kręcenie lodów na cudzych na grobach, ale Ciebie bardziej boli, że studenci protestują przeciwko jawnemu i otwartemu łamaniu Konstytucji przez rząd i prezydenta. Nie lubisz polityków spoko, ale sprawa dotyczy wszystkich, nawet bardziej zwykłych szaraków, bo to oni bardziej mogą dostać po dupie.
@MiKeyCo: Ich postulaty łatwo znajdziesz w internecie np. za pomocą google! To między innymi przestrzeganie konstytucji,
@patool: Proszę o konkrety. Wszędzie są tylko ogólniki, studenci występują "no logo" co uniemożliwia szukanie, a pod innymi nazwami ("Czarny Protest" i "Dziewuchy dziewuchom") wyskakują treści zupełnie niezwiązane.
@MiKeyCo @MirkoFanatyk @BrewNet: Wpisz "protest studentów" w google i masz to prawdopodobnie jako pierwszy wynik, nawet Ci go podam, bo wierzę, że próbujesz deprecjonować tą inicjatywę z czystej ignorancji: https://www.facebook.com/events/233765517058562

Naprawdę, po co się wypowiadacie w takim tonie jeśli nie jesteście nawet w stanie sprawy samodzielnie zweryfikować?

Nietrudno znaleźć więcej detali o proteście w newsach na ten temat, co znamienne gazety propagandowe takie jak Niezależna piszą, że jest to protest przeciwko
@patool: Dziękuję za wycieczki osobiste, spodziewałem się ich. Postulaty to same ogólniki, prosiłem o konkrety.

Czyli jest tak jak podejrzewałem - studenci są politycznymi zombi, którzy nawet nie są w stanie sformułować postulatów. Bo z tak ogólnikowymi to sami nie będą wiedzieć kiedy są już spełnione a kiedy nie. Idealne podglebie to niekończących się ruchawek i podziałów.
@patool: Gurwa mać, to przecież od tego jest KOD teraz, tak? Protest KOD, protest studentów, protest kobiet. Zróbmy jeszcze protest sklepikarzy, zielarzy, grabarzy i przedszkolanek. Szkoda, że na każdym są te same twarze, chyba nie muszę dodawać, o kogo mi chodzi. Skoro cel jest jeden, to po co to rozdrabniać? Większy hałas? To czysty populizm: "patrzcie, już nawet studenty protestują, ale w tej Polsce źle!"