Wpis z mikrobloga

16.01.2017 - Kurski na TT:

TVP informowała o WOŚP i nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba


16.01.2017- Graczak dla Newsweeka:

Bartłomiej Graczak nie komentuje sprawy. – Nie odnoszę się do tego – uciął reporter Telewizji Polskiej pytany przez nas czy to on podjął decyzję o wycięciu serduszka WOŚP. Wysłaliśmy w tej sprawie pytania do rzecznika telewizji, ale na razie nie dostaliśmy odpowiedzi, milczy także redakcyjny telefon.


19.01.2017 - Dziennikarka TVPinfo:

I tamtego (serduszka) nie usunęliśmy


25.01.2017 - Czabański (RMN, PiS) dla Radia zet - okolice 3 minuty

Jeżeli się błąd popełni, jak na przykład z tym znaczkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to trzeba po prostu posypać głowę popiołem i powiedzieć: „To był błąd, będziemy pilnować, ktoś był nadgorliwy, zwrócimy uwagę”- skomentował to Krzysztof Czabański. - Ja bym poświęcił temu (finałowi WOŚP - przyp.red.) więcej czasu, ja bym się w ogóle zastanowił, czy należy się wycofywać z tych różnych współdziałań z tą Orkiestrą, które były wcześniej. Jeżeli ktoś by mnie spytał o zdanie, ja bym radził żeby kontynuować współpracę


Czyli, szef Rady Mediów Narodowej przyznał racje większości komentujących - TVP Zmanipulowało przekaz związany z serduszkiem WOŚP w Wiadomościach.

Dziękuję Pan Czabański

#neuropa #polityka #tvpis #media #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazpisu #wosp #wosplive
  • 1