Wpis z mikrobloga

@Ospen: od zawsze, przecież są kierowane do jakieś grupy społecznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jestem dziennikarzem, ale trochę śmieszy mnie wpraszanie się na coś co mnie nie dotyczy i tyle. Nie piszę tutaj tylko o samym redaktorze, ale na zdjęciach jest dużo starszych osób, nie tylko on, trochę głupio to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@futurepoland: Ale jakie wpraszanie? To jest miejsce publiczne, każdy ma prawo tam przebywać, zwłaszcza dziennikarz, który potem może napisze relacje. Nie wiem o co Tobie chodzi... Boisz się, że TVN policzy Blumsztajna jako protestującego studenta i będzie o jednego więcej w "Faktach"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ospen: niczego się no boję, bo nie ma czego się bać... "wielki" protest studentów okazał się niewypałem, dlatego nie byłbym taki pewien czy TVN go w ogóle pokaże ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli już to z dołu- Broń Boże z góry! Wtedy byłaby kompromitacja, bo za mało osób, a nie wolno kompromitować rzeczy, którą sememu się promowało, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ospen: nie powiedzą, bo wtedy to byłaby ich porażka, może skrócą materiał i pokażą jakieś urywki z dołu protestu (bo przecież nie z góry) z Warszawy i zapytają paru studentów. Na końcu reporter powie, że takie protesty odbyły się w każdym większym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@futurepoland: A jak powiedza to co powiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na końcu reporter powie, że takie protesty odbyły się w każdym większym mieście


No bo się odbyły, nie w każdym większym tylko w miastach akademickich przynajmniej z tego co wiem. sam jeden słysze teraz za oknem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To przecież napisałem, że się odbyły. Obejrzałem, nic specjalnego, wszystko z dołu tak jak myślałem albo na wysokości podniesionych rąk, także po staremu, przynajmniej nie kłamali co do liczebności, ale nie stwierdzili, że się nie udały.
  • Odpowiedz
@futurepoland: No to dlaczego mówisz, że "nie powiedzą" zanim jeszcze masz okazje się przekonać? Potem powiesz, że te Fakty to tylko kłamią i manipulują... a jak Ci zwrócić uwagę na choćby taki głupi przykłąd jak dziś, to jednak nie kłąmali i nie manipulowali. Nie popadaj w stereotypy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz