Wpis z mikrobloga

Egipcjanin pobity, bo nie sprzedał kebaba. Sąd bada sprawę

– Rozumiem po polsku. Powiedział do mnie: „Czarnuchu, dawaj, k...a, kebab". Był agresywny. Wyprosiłem go. Wyszedł, ale po chwili wrócił z kolegą. Zaczęła się awantura – mówił na pierwszej rozprawie Mohamed Hassan. Tym kolegą był Jarosław P. Obaj mieli zaatakować sprzedawcę. Jak opisywał: tłukli pięściami po głowie, plecach, połamali na nim krzesło. Egipcjanin doznał urazu głowy, miał liczne siniaki i krwiaki. Obrażenia leczył przez miesiąc.


http://wyborcza.pl/7,75248,21297041,egipcjanin-pobity-bo-nie-sprzedal-kebaba-sad-bada-sprawe.html

#neuropa #4konserwy #patologiazewsi #bekazprawakow #rasizm #kebab
  • 14
@benzdriver: Dzisiaj określenia lewica i prawica nic praktycznie nie znaczą, ale spytaj takich sebków, kogo obwiniają o imigrantów "w ogóle" i kto ich zdaniem rządzi w europie zachodniej (mam na myśli to, że w swoim mniemaniu stawiają się w opozycji do "lewactwa"). Z takich właśnie populistycznych-prawaków beka, tak to rozumiem. Tak jak bekazlewaków rozumiem, jako bekę z dajmy na to protestujących w obronie praw kobiet w USA, w opozycji do Trumpa,
@0x686578:
Niby tak, ale kogo to obchodzi?
Te hasła już nie działają, chyba tylko lewaki się obruszają na nietorerancje.
Codziennie ktoś dostaje po mordzie - czy to rzeczywiście tak istotne czy pobitego nazwano ch...jem czy czarnuchem?