Wpis z mikrobloga

To dla wszystkich, którzy tu pisali, że Airbus Helicopters upada i kupno Caracali dla #wojskopolskie to głupota... echh miło zobaczyć #wykopfejs niektórych. Nie będę wołał wszystkich imiennie bo to nie tędy droga ale propagandyści #dobrazmiana i fani Macierewicza a szczególnie @kamien23 chyba cóż dali ciała na całej linii.
#caracal #bekazpisu #4konserwy #macierewicz #militaria
Pobierz bijotai - To dla wszystkich, którzy tu pisali, że Airbus Helicopters upada i kupno Ca...
źródło: comment_tUdw1C5uca9nY3MfQvHixTLpgjhBNaUE.jpg
  • 28
@kamien23: żeby komuś zaleźć za skórę trzeba mieć jakiekolwiek argumenty inaczej to zwykłe pieniactwo i zwykła nachalna propaganda pozbawiona podstaw merytorycznych i cienia wiedzy. To teraz pomyśl o sobie i zobacz jak bardzo się myliłeś. Potrafisz się przyznać do błędu czy będziesz dalej jechał klasykiem
bijotai - @kamien23: żeby komuś zaleźć za skórę trzeba mieć jakiekolwiek argumenty in...
@bijotai: ok, to pozwól że się ciebie zapytam. Kiedy ja pisałem o upadku Airbus? Możesz jakiś konkretny wpis mi podać? Ja tylko pamiętam śmieszkowanie z nagłego ekperctwa lewactwa w dziedzinie uzbrojenia bojowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zawszesmieszy
Skoro mnie podałeś jako konkretny przykład to na pewno dysponujesz linkiem do tego wpisu.
@bijotai: 1. Interes armii - wybór najlepszego pod kątem efektywności sprzętu
2. Interes ekonomiczny państwa - wybór sprzętu, który wiąże się z offsetem mającym wymierny wpływ na rozwój gospodarczy kraju
3. Interes polityczny państwa - wybór sprzętu, który jest powiązany z uzyskaniem wsparcia na arenie politycznej

Jako laik widzę te trzy. Chociaż pewnie znalazłaby się jeszcze jedna czy może nawet kilka.
@bijotai: W porządku. Nie wchodzę w dyskusję, czy Caracal jest najlepszym wyborem. Zwracam tylko uwagę, że taka infografika nie jest żadnym argumentem. Helikoptery są sprzedawane do różnych państw na różnych zasadach w różnych cenach. Więc sam fakt, że sprzedano ich najwięcej, wcale nie oznacza, że dla nas będą optymalnym wyborem.
Co oczywiście nie znaczy, że nie są (;
@kamien23 przecież fakty są lewackie a jakieś konkrety dotyczące ikonografiki? Jako propagandysta jeszcze nie dostałeś wytycznych i usiłujesz zmieniać temat rozmowy? Może dyskutuj o Airbus Helicopter i o tym ile czasu oraz pieniędzy traci Polska a #wojskopolskie możliwości.
@bijotai: jak to ja zmieniam temat? #lewackalogika
Wywołujesz mnie w związku z tym że airbus robi lepiej niż ludzie siedzący w tym biznesie zakładali. Pytam się co to ma wspólnego ze mną i gdzie masz linka pod którym mówiłem że airbus zbankrutuje - a ty odpowiadasz że zmieniam temat. WTF?
propagandyści #dobrazmiana i fani Macierewicza a szczególnie @kamien23 chyba cóż dali ciała na całej linii.
A poźniej się dziwisz że każda
@kamien23 a coś o Caracalach to napiszesz? Ktoś tu wyszedł na populistę i teraz usiłuje swojego adwersarza nazwać lewakiem. Typowa taktyka jak brak innych możliwości. Przecież określenie kogoś lewakiem od razu kończy dyskusję. Sprytne ale dalej zero konkretów
@kamien23: Kolejne słowo to CARACAL - nagle ludzie którzy są ideologicznie przeciw broni stali się ekspertami od helikopterów. Co rusz artykuły jak to Polska stanie się bezbronna. Ktoś jeszcze się tym interesuje? hmmm na szybko któż to napisał? Dalej brnąć przez twoje opary absurdu?