Wpis z mikrobloga

@Jednobrewy: scenariusze z dunwitch sa naprawde super , lepsze niz z podstawki dlatego tak jak ci pisalem wchodze w to LCG. teraz tylko trzymam kciuki za galakte zebym nie musial mieszac wersji jezykowych :P
@Zorak: O M G ()
Gdzie takie coś? Chodzi o grawer przede wszystkim.

Zakupiłem właśnie drugiego CSa do AH (mimo że się wzbraniałem) i drugiego CSa do LotRa (mimo że się zbraniałem, ale zdecydowałem sprzedać Arkham Horror planszówkę ze wszystkimi dodatkami jakie mam, więc wydję na 'plus'.).

Szukałem ostatnio, ale znajdywałem tylko pudełka, bez napisu. Więć się zastanawiałem nad kupnem zwykłej skrzynki drewnianej na
@Zorak: Oho, jest cena niezła. Mieszkasz w UK? Czy sprowadzałeś? Jak sprowadzałeś to ile życzyli sobie za shipment i ile zajął?
Ale pudło naprawdę fajnie wygląda.

Dam znać jak przyjdzie ;P Bo zamówiłem razem z LotRem, a on ma 'do 30 dni' bo musi przylecieć z FFG chyba.
Ale mam nadzieję że warto. Jakoś tak pozastanawiałem się. I mimo że jest fun z 1CSem. I spokojnie można tak grać, to na
@Sarseth rodzice w UK mieszkaja i co jakis czas mnie odwiedzaja. Zamawialem na ich adres ale w polski tez podobno wysylaja.
Imo 2CS fajnie poprawia gre (mniej losowosci / wiecej opcji), z dunwitch mozna fajnie juz grac na 3 osoby a dodatkowe karty scenariuszow mozna tak jak piszesz dla rewersu uzyc przy fanowskich scenariuszach.

Jak chcesz to polecam tez kapsle na zetony, fajnie wygladaja.
@Zorak: Kapsle zamówiłem (czekam aż przyjdą. Ale tylko 50 sztuk, więc na 2CSy nie starczy :P) i woreczek też mam już jakiś czas ale rzeczywiście jest niezbyt wielki. Nie wiem czy da radę po zwiększyniu wielkości tokenów z osłonką.
Mam dużo większy z AH planszówkowego do losowania potworów, ale tamten jest natomiast za duży ;P plus nie ma ładnego Cthulhu naprintowanego.