Wpis z mikrobloga

#dziendobry Mirunki w ten piękny #poniedzialek !
Wszystkim, którzy tak, jak ja już w #pracbaza gorące pozdrowienia i miłej pracy.
Dziś dla mnie jest dzień wyjątkowy - równo rok temu był mój pierwszy dzień bez papierosa po 11 latach palenia tego gówna!
Kiedyś bym w to nie uwierzył, ale udało się i nie mam zamiaru wracać do tego badziewia! Pijcie ze mno kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#papierosy #palenie #rzucampalenie #rzucaniepalenia #oswiadczenie #truestory #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_FrNrKueLBG4tl6EwEVfrIYuZjwJnJfoT.jpg
  • 12
@cichykac93: powiem Ci bez zbędnego owijania w bawełnę i mydlenia oczu, typu - och, rzucanie jest łatwe i tak wspaniale, już tydzień, dwa po rzuceniu jesteś nowym "czystym" człowiekiem. Otóż nie - ja nosiłem się z zamiarem rzucenia od bardzo dawna i prób podjąłem więcej niż palców u jednej ręki. Efekt był zawsze chwilowy - maks 2-3 miesiące, przybranie na wadze i powrót ze zdwojona siła. Byłem okrutnie uzależniony (1-1,5 paczki
@chozi: to jak sobie radzisz przy piwie bez papierosa,m? To jest dla mnie najgorsze, nie mowe ze piwo pije codziennie ale raz na jakis czas jak jest nakas impreza. Jak wtedy to przezwyciężyć?
@matetw: okazjonalnie 1-2 szklanki łychy na imprezach rodzinnych, albo dla zdrowia kilka kieliszeczków koniaku przez weekend. Absolutnie nie przypomina mi to o fajkach.
Powiem tak - po roku mniej pamiętasz chwile kiedy paliłeś niż te od kiedy jesteś znów niepalącym, a do tego wszystkiego zastanawiasz się, jakim cudem znajdowałeś czas na to żeby wyskoczyć na papierosa (zwłaszcza w taka piździawę, jak ostatnio).
Mam w pracy kumpla, który szuka byle pretekstu, byleby
@chozi: o, przypomniałeś mi, że 2 dni temu stuknęły mi 2 lata bez fajki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cichykac93: @matetw daj mi na prv adres mailowy. Wyślę Ci zajebistą książkę o rzucaniu palenia. Ona naprawdę działa. Znam kilka osób które dzięki niej rzuciły. Ja również. Generalnie bardzo prosta sprawa, wiem co mówię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)