Wpis z mikrobloga

Jest recenzja Xiaomi MiBox international ! :)) Czytaj dalej :)
Recenzja - kliknij tutaj żeby obejrzeć na YouTUbe :)
MiBox International kupisz TUTAJ poprzez link, ktory wspiera mój kanał YT lub TUTAJ nie wspierajac, czyli bez ref :)
GamePad od xiaomi kupisz TUTAJ poprzez link, ktory wspiera mój kanał YT lub TUTAJ nie wspierajac, czyli bez ref :)


Powiem tak - tanie i świetne urządzenie, które zrobi z naszego telewizora czy monitora od PC smartTV. Podczas gdy mój smart TV od SONY laguje niemiłosiernie, ten umożliwiał mi swobodne korzystanie z netflixa, Youtube, spotify a w dodatku mogłem sobie grać dowoli w gry, nawet takie jak Real Racing 3 ! Bardzo ale to bardzo mi się spodobało to urządzenie :) W dodatku dobrze współpracuje z padem :) Gdybyście kupowali to i to, polecam zamówić w dwóch osobnych paczkach :)
A Wy co o tym sądzicie? :)Jakby co to pytajcie :)

#android #androidtv #majsterpirzu #xiaomi #chinskiecuda #itemyzchin #gearbest
Pirzu - Jest recenzja Xiaomi MiBox international ! :)) Czytaj dalej :)
Recenzja - kl...

źródło: comment_AVxJSSz6IhWHTLUmJjTuWRSdXoHFdsL4.jpg

Pobierz
  • 29
@Pirzu: bez sensu ten box. Ja sobie kupiłem niedawno boxa za 105zł potrafi wszystko to samo co mibox, poza obsługą hd netflixa, ale ma za to port ethernet. Box który służy przede wszystkim do odtwarzania filmów online czyli potrzebne dobre i sprawne połączenie z netem i dali tylko wifi wtf ( ‾ʖ̫‾)
ja kupiłem boxa za 22 $ , do tego za 8 $ pilot ktury działa jak mysz , z drugiej strony ma klawiaturę , sklep play działa jak w telefonie , filmy odtwarza w 4k 30fps , tu zabrakło tego testu , mogłeś na usb jakiś film w 4 k wrzucić , yutube , netfliks , smiga , az milo resztę tv dobrze działa na kodi , webtv , exodus , za
@Pirzu pewnie już ci to milion osób napisało ale temperatura zapewne nie jest w Celsjuszach dlatego "takie niewiadomo skąd temperatury", pewnie idzie to banalnie zmienić w ustawieniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pirzu: Mam tv boxa za 40 usd i mam nim wszystko i nie tnie, nie widzę sensu płacić 80 usd za to, że po prostu jest xiaomi.
Xiaomi powoli zaczyna iść w ceny i to będzie chyba kwestia czasu aż zrównają się cenowo z innymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)