Wpis z mikrobloga

#szpitalnyzakarin

Raport taktyczny 31.01.2017
Taka profeska ze az w wordzie pisze na laptopiku xD

Słowem wstępu – choruję na chorobę Stilla, z tego co mi wiadomo wynikającą z tego, że jak byłem malym pierdkiem w podbazie zachorowałem na Młodzieńcze Idiopatyczne Zapalenie Stawów.

Jestem w szpitalu od 16 stycznia, czyli w tej chwili 2 tygodnie i 1 dzień. Przez praktycznie cały ten czas dostawałem kroplówki, ale nie wiem jakie były one na początku – na pewno co najmniej jedna była inna, bo była żółtawej barwy xD. W tej chwili otrzymuję Dexaven oraz Cipronax (który mi chyba wycofają jutro). Wyniki mi się ostatnio polepszyły, tylko jeden jeszcze jest niepokojący – dobry rozwój z wyników gdzie jeden wskaźnik był na 35k przy normie 120 xD

No to część właściwa, jakieś streszczenie dnia czy coś

Coś jak zwykle obudziło mnie około 4:30, więc sobie zacząłem czytac lore z Warhammera 40k – przynajmniej mi się szybko nie skończy xD

Potem koło 5:30 puszczono mi pierwszą serię kroplówek, [przy której powstał pierwotny wpis](http://www.wykop.pl/wpis/22006001/studbaza-#!$%@?-nudze-sie-tutaj-sesja-sie-zaczyna-a-/) (link). W kroplówkach Dexaven i Cipronax.

Pisanie tego dzieła i schodzenie kroplówek zeszło prawie tak samo, bo koło godzinki, koło 6:40 skończyłem kroplówkować i pisać. Potem znowu godzinka przerwy i lekarstwa o 7:30 i śniadanie o 8:30. Potem koło 10 nebulizacja z Atrovenu oraz Ventolinu

Potem o 13 obiad i jedna kroplówka, chyba Dexaven, akurat nie pytałem.

Potem bieda, granie, nuda do 17, kolacja

No a potem znowu czekanie do 20 na kroplówkę, Dexaven i potem z dupy o 21 jeszcze jeden Cipronax mi rzucili.
Ogólnie perspektywy są chyba dobre, tylko problemem jest wepchnięcie mnie do leczenia z powodu tego, że miałem prawie 3 lata przerwy bo stwierdzono ze ‘zaorane’.
No i chyba tyle na dzisiaj, nie wiem, jak cos to hehe jestem tu cały tydzień i jeszcze trochę, nudze się także mogę gadać xD

A, no i taki duży sukces czy coś, zgubiłem przez tutejszy tryb życia prawie 10kg
.

Chyba tyle, nie wiem, jak cos to moge dopowiedziec w komentarzach
Zawołam z pierwotnego wpisu osoby plusujące, mam nadzieje ze sie nie obrazicie, sprobuje mirkoliste zrobic z tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (39)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na http://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać IrvinTalvanen

! @PAXE @archeonius @sultan-stulejman @TymRazemNieBedeBordo @dvarf @wiatr101 @jascen @czarna-tabletka @BloodyDemolud @cadec @Wal_ton @Finsky @grafi16 @taanzen @Bastsex @trujanaszynach @Kupojadek @Kubku @Flying_Steps @Magromo