Wpis z mikrobloga

Ostatnio, gdy siedziałem na korytarzu i uczyłem się, na siedzeniu obok usiadła jakaś pani. Usiadła serio blisko, aż się zdziwiłem, sami pewnie wiecie jak wyglądają takie połączone krzesło-ławki na uczelniach. Doszedłem do wniosku, ze było by spoko jakoś się odezwać, skoro już jesteśmy tak blisko siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zeszyt na jej kolanach znajdował się może pół metra od moich oczu, więc mogłem dosyć dokładnie się mu przyjrzeć. Na okładce zeszytu była przyklejona podobizna jakiejś postaci z chińskiej kreskówki, a jako że znam się trochę na anime (widziałem kilka obrazków zanim #czarnolisto), to stwierdziłem, że to będzie dobry temat, żeby znaleźć z nią wspólny język. Po chwili namysłu zacząłem rozmowę i powiedziałem: "Też uważasz, że ludzi oglądających chińskie bajki powinno zamykać do więzienia?"
Nie wyglądała na zbyt zadowoloną, w sumie odpowiedziała tylko "nie" ze skwaszoną miną. Potem już więcej nie rozmawialiśmy. Po chwili wstałem i poszedłem.
Robię to źle?
#twnogf #truestory #podrywajzwykopem #manga #anime #chinskiebajki #gownowpis
pic rel
Burqi - Ostatnio, gdy siedziałem na korytarzu i uczyłem się, na siedzeniu obok usiadł...

źródło: comment_eYXnT2zWXM6ZhGlS2jKFTIH5bxcnWDPO.jpg

Pobierz
  • 5
"Też uważasz, że ludzi oglądających chińskie bajki powinno zamykać do więzienia?"


@Burqi: Niezła stuleja. Powinieneś ją jeszcze za warkoczyki pociągnąć. Po rozwoju emocjonalnym rozumiem, że studiujesz historię czy informatykę?