Wpis z mikrobloga

Poranna wycieczka odbyta ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pieknejestzycie #azylboners
Nareszcie na Mazowszu popadało trochę śniegu, więc mogłem zabrać swoje biegówki na pole (ale takie prawdziwe pole, a nie jakieś krakowskie blokowisko…) i pośmigać, strasząc lokalne filipy, by na koniec zamocować hamak ponad rzeczką i rozgrzać trzewia gorącą yerba mate! Wcześniej tylko musiałem rozbić trochę lodu pode mną; żeby leżąc, słyszeć dźwięk płynącej wody.

#biegowki #narty
Zważywszy, że mieszkam na płaskim Mazowszu, gdzie dobry śnieg jest przez pół miesiąca w roku i nie ma żadnych tras narciarskich, wyposażyłem się w najtańsze możliwe narty na allegro, żeby się trochę pobawić, wypracować technikę, nauczyć w jakich warunkach i po jakim śniegu warto jeździć, no i nie martwić się o nieuchronne zarżnięcie ich; ale dzisiejsza pogoda jest idealna - na twardą i zmrożoną warstwę śniegu napadało trochę świeżego, więc bez problemu mogłem biegać po niezbyt równych i usłanych kamieniami-niespodziankami polach.

#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub
Jeżeli śledzicie tag, to raczej znacie mnie z reprezentowania opcji #yerbomoscwel, ale dzisiaj mam na jego temat same ciepłe słowa, bo to co na co dzień jest wadą - nietrzymanie temperatury, dzisiaj stało się zaletą. Yerbomos wypuszcza ciepło, a więc ma przyjemnie ciepłe ścianki, przez co kiedy moja prawa ręka trochę zmarzła (przyznaję, zdjęcie rękawiczki do strzelania fotek nie było bez znaczenia), lewa pozostawała ciepła. O gorącą wodę zadbał zabrany dodatkowo termos. Połączenie yerbomos + termos na dzisiejszą wyprawę - krótka, niezbyta odległa, zimowa wycieczka - uważam za idealne. A dla ciekawskich: w środku Cruz de Malta ( ͡ ͜ʖ ͡)

#hamak #hamakboners
Znacie i kochacie (lub nienawidzicie) moje zdjęcie hamaka w pokoju. Dzisiaj zdradzę wam jeden z najlepszych lifehacków związanych ze spaniem w hamaku: w każdej chwili mogę go zdjąć z tej mojej śmiesznej boazerii, wsadzić do plecaka i wyruszyć w świat, powiesić na dowolnych dwóch drzewach - ot choćby ponad rzeką - i spać tak samo wygodnie jakbym w ogóle nie ruszał się z pokoju. Komfort podróżowania +20.

A tak w ogóle, to ##!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pippo - Poranna wycieczka odbyta ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pieknejestzycie #azylboners 
Nareszc...

źródło: comment_c4b1bmHWNn57t6oNBrlynBOMYInjGgXP.jpg

Pobierz
  • 6
@Pippo: Zajebiście się czytało - yerbomos mam oryginał od un-mate.pl - i też polecam - na krótkie wypady idealne, pisałem już o tym gdzieś na mirko... :D

daję suba :D
Czekam na wincyj!