Wpis z mikrobloga

Filtr chodzi już około dwa tygodnie (tzn. włączam go na parę godzin codziennie jak wracam z roboty).
Dzisiaj wyciągnąłem na chwilę rurę i zobaczyłem jak po tym czasie wygląda gaza naciągnięta na redukcję. No i... nie wygląda dobrze. Czyli dobrze, bo jeszcze niedawno ten czarny brud unosił się w powietrzu, a teraz jest ściągnięty na gazie :)

Wiem, że to nie jest ten sławny PM2.5, ale skoro większe cząstki są wciągane przez wiatraczek, to można założyć, że mniejsze też tam trafiają i dają się odfiltrować na filtrze HEPA poniżej.

Chyba mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Jeszcze za radą @lukasz_92 zamierzam obciąć część redukcji, żeby zmniejszyć opory dla wiatraczka.

#diy #smog #zanieczyszczeniepowietrza #majsterkowanie #zrobtosam

Wołam też plusujących, bo może dalej są zainteresowani ;)

@Ritycho, @praptaszysko, @sunsu-sun, @trubul, @Maniushka, @oficer-prowadzacy, @alibaba848, @Fides_Inversa, @slavas, @KYK_, @majkel0s, @Aga_Be, @Lardenn, @maur, @elmyn, @Sandman, @passtartowy, @rozmiar-czcionki, @BArtus, @gegenuber, @uzbek23, @Jaro070, @kwanty, @yakhub, @cebulandia, @hlorek, @grako, @soma115, @porozumienie, @lukasz_92 @maur
Pobierz Przemyslaw90 - Filtr chodzi już około dwa tygodnie (tzn. włączam go na parę godzin co...
źródło: comment_MXmOy1KDwdca3GSVjuP6d63uqJqZ7L86.jpg
  • 8