Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: Powiem Ci, że za tryb dzienny też powinny lecieć bany. A przynajmniej powinni za to odbierać bordo.

Ps. Twoje żałosne sugestie są dziecinne. No ale czego innego można się po Was spodziewać.

Ps2. Moglibyście w końcu zająć się sobą i swoim #60groszyzawpis, zamiast nieustannie z kolegami śledzić moje wypowiedzi.

Ps3. Twój kolega z roboty nie pozwolił mi się wypowiedzieć we wpisie w którym kolejny raz mnie oczernialiście, pomimo że
  • Odpowiedz
@MattJedi: sorry za tryb dzienny, próbowałem nocny ale jakoś nie działa dla mnie, większość stron mam na jasnych tłach więc może przyzwyczajony jestem za bardzo.

Ps. Twoje żałosne sugestie są dziecinne. No ale czego innego można się po Was spodziewać.


Jak zwykle bierzesz to za bardzo do siebie, mógłbyś trochę dystansu nabrać, wiesz ile razy ja tutaj jestem obrażany i jakie rzeczy mi tutaj są sugerowane, sam z resztą to robiłeś.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Nie, chodziło o ten:

Jest odblokowany, ale to niesprawiedliwe żeby kolejny raz mógł swobodnie wypowiadać się tutaj gdy sam mnie blokuje.


Widzę że tak jak dla budowlańca jednym z podstawowych narzędzi jest młotek, tak dla #agentwplywu z neuropa takim narzędziem jest kłamstwo.

No ale mniejsza teraz o szczegóły, ja idę spać, tym bardziej że Wasze obsesyjne skoncentrowanie się na mojej osobie jest żenujące. Nie mniej to jest już Wasz problem,
  • Odpowiedz
@steemm: mattJedi wszystich o innych poglądach nazywa agentami wpływu i denerwuje się (uważa, że jest prześladowany), że z tego powodu jest trochę beki na wypoku.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Dla mnie ta obsesja nie jest śmieszna. @MattJedi Rzuca oskarżeniami bez żadnych dowodów, ostatnio próbował udowodnić że jestem dobrym kumplem użytkownika @Kapitalis, sktórym się zgaduje na wspólne akcje. Powód? znalazł 1 znalezisko które zakopałem, tam gdzie on, z całym 4 godzinnym opóźnieniem. TAKI SPISEQ ! Przejrzał mnie skubany, po prostu no ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grubson234567: Ja, w przeciwieństwie do Was nie spędzam całych dni na wypoku, nie śledzę każdej wypowiedzi i każdego działania żadnych użytkowników, a już tym bardziej nie wybieram sobie osób do odstrzału. Natrafiłem na jeden przykład we własnym znalezisku, a więcej nie bo ich nie szukałem, ale co ja się będę tłumaczyć.

Najśmieszniejsze że mówisz o obsesji, ale to Wy stworzyliście cały szereg wpisów o mojej osobie. Chyba z 6 czy 8?
  • Odpowiedz