Wpis z mikrobloga

#szpitalnyzakarin
Raport taktyczny 04.02.2017

Wczorajszy
Wstęp

Autentycznie cały dzień mogę opisać jako pare słów xD

Początek dnia

Śniadanie dosyć dobre było, ale śmieszy mnie troche koncepcja słodkiego chrzanu xD

Potem kolejna przekąska z kategorii #zycienakrawedzi

Potem pospałem trochę

Potem był obiad, wziałem tylko zupę bo zostało mi zapowiedziane że dostanę naleśnika z Pan Naleśnik czy jakoś tak. Przybył naleśnik, ser wędzony + żurawina. Takie ok, bez szału i bez tragedii.

Z naleśnikiem przybył brat, znowu jako bojówkarz #grybezpradu i znowu z #robinsoncrusoe . Tym razem udało się nam dojść do 5 tury zanim musiał wyjść, także są postępy, może uda sie raz jedną pełną zagrać xD
Planuje sprowadzić sobie #neuroshimahex , bo jednak dla mnie ten robinson jest trochę przekombinowany a tak to jak kumpla znowu weźmie na wycieczki to przynajmniej zagramy w coś szybkiego i prostego ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i po coś kupiłem te dwa dodatki kiedyś xD

Potem znowu spałem, jakiś taki dzisiaj dzień mam senny, to chyba przez te emocje przy obiedzie.

Potem ostatnia seria wizyt dzisiaj, przyszła mame, przyniosła ogórki i sok pomarańczowy

No i w sumie tyle, myslałem że mniej naskrobię ale jakoś się udało

Jako picrel daję dzisiaj zdjęcie bazarku jaki wita na wejściu, zdjęcie z przyczajki bo troche przypał ale wiadomo o co chodzi, jeszcze czasami sie drugi rozstawia po drugiej stronie, zajmuje pół dosyć konkretnego holu a szatnia wciśnięta za kioskiem (jutro dam zdjęcie do taktyka, taki hehe teaser bo mi się nie chce już dzisiaj xD)

A jako ładny link macie zdjęcie słońca zrobionego jakąś specjalną kamerą xD

Zakarin - #szpitalnyzakarin
Raport taktyczny 04.02.2017

Wczorajszy
Wstęp

Aute...

źródło: comment_w5w9Tgl71sst7PWADCFXB9Gis1p9WMao.jpg

Pobierz
  • 10
@Lombo: No #!$%@?
Chcesz kupić torebkę?
Kurtkę?
Płaszcz?
Siatę bazarową do której spakujesz cały towar sprzedawcy?
Kostkę horadrimów?
Zapraszam
Są też pieluchy jednorazowe i chińska porcelana XD
Jutro zrobię zdjęcie tej porcelany bo w sumie nawet mi się podoba jak tak teraz sobie ją przypomniałem, pewnie jakbym miał okazje do używania dwuosobowego zestawu to nawet rozważyłbym kupno xD