Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich w ten brzydki niedzielny dzień. Na wstępie powiem, że nie spodziewałem się takiego zainteresowania ANKIETĄ, co bardzo cieszy i pozwala myśleć, że jednak zabawa się spodobała. Zaskoczony jestem również niektórymi wynikami i rozłożenie Waszych głosów jest niemałą niespodzianką. W ankiecie wzięło udział prawie 1600 użytkowników, jednak nie wszyscy przeczytali prośbę o zostawienie plusa przy okazji oddania głosu, przez co ankieta utknęła w ogonach gorących.
Jako, że padło wiele głosów, że w ankiecie nie umieściłem wszystkich mirabelek, robimy rundę drugą, w której umieszczam Wasze propozycje ale również nicki, których właścicielki same zgłosiły chęć udziału w rundzie kolejnej. Taka postawa świadczy o tym, że ankieta nie zyskała negatywnego wydźwięku, mimo, że pojawiały się głosy krytyki (o dziwo ze strony niebieskichpasków).
Jako, że zabawa została podzielona na dwie rundy, oraz, że rozkład głosów jest rozpięty, do ostatniej finałowej rundy zakwalifikują się trzy pierwsze osoby z każdej rundy. Z racji dużego zainteresowania, dla finalnej zwyciężczyni zostanie wysłana miła nagroda niespodzianka i nie będą to karaluchy( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam wszystkich do udziału w kolejnej, przedfinałowej rundzie!!
#ankieta #glupiewykopowezabawy #fajnewykopowezabawy #trudnepytania

Która mirableka jest największą atencjuszkąna mirko?(zagłosowałeś- zostaw plusa)

  • @rijana 3.4% (47)
  • @qrin 2.0% (28)
  • @prthvi 1.9% (26)
  • @dorotka-wu 15.9% (218)
  • @VVadera 1.6% (22)
  • @Ulubiona 54.1% (744)
  • @Vicky94 1.9% (26)
  • @nint 8.4% (115)
  • @arbuzowekaktusy 2.3% (32)
  • @aloszkaniechbedzie 8.5% (117)

Oddanych głosów: 1375

  • 114
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (85)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na http://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać IrvinTalvanen

! @Randomowy_nick1 @Gildead @charlesRN @wytrzzeszcz @zly_dzien @grawiton @szpila68i @lubie-sernik @paramedic44 @CzlowiekXD @artven @Turqi @michalo2882 @dorotka-wu @Trz3_paczka @tomek-p @Lucio @LubieChrupac @weedmario @AGS__K @materaldo @Sepang @Qwertyzxcv @Maciejo316 @stepnow @ambalabamba @Nowa-ja @fellek @MatiBicek @Dawixo @pjkpredator @navyblue @djKris @Fizz @polishnigga @snahh @Brylant @Narkan @
@FuriousViking: To jeszcze proszę o zawołanie wszystkich z tej edycji w jednym poście, z tego zestawienia nie każdą mam na czarnej (i będzie łatwiej polecieć po liście)
No i dodatkowo @nint - nie powinieneś jej tu listować bo to jak wyścigi samochodowe z samolotem concorde. Tak @nint jesteś concordem wśród atencjuszek.