Wpis z mikrobloga

Całkiem nie dawno @moderacja oraz moja Ukochana Anna Stecka @a_s chwalili się jak to na wypokie nie będzie łamania prawa i że wszystkich dojedzie policja. A dzisiaj elegancko na główną wchodzi neofaszystowska strona i nikomu to nie przeszkadza xD Artykuł 256 KK mówi wam to coś? głąby z moderacji. A jeśli nie mówi to może chociaż RIGCZ nakazywałby usunąć to gówno i zbanować autora. Ale zaraz usłyszę Skowyt rannego moderatora "EJ EJ A ZGŁASZAŁEŚ? BO JAK NIE TO MY NIE WIDZIMY NO CHLIP CHLIP. ZNACZY WIDZIMY Ale TYLKO KOSMONAUTE I CYCKI PEWNEJ OSOBY. A TAKIMI #!$%@? JAK RASIZM KSENOFOBIA I PROMOCJA FASZYZMU NIKT SIĘ NIE PRZEJMUJE. NO ROZUMIESZ" eh #!$%@? szkoda strzępić ryja #neuropa
#4konserwy #moderacjacontent
kvvach - Całkiem nie dawno @moderacja oraz moja Ukochana Anna Stecka @a_s chwalili si...

źródło: comment_qN7MPqnwj7lrtJvHTooOtOnowv6DQYhY.jpg

Pobierz
  • 54
@kvvach: dzięki, nie widzę w tej stronie przekroczenia jakichś praw publikacji aby można ją było osądzać jako neofaszystowską, a że ktoś chciał zabić polaków bo nie pasują do gry league of legends to sądząc po takich tekstach jest mentalnym gimbusem i nie warto tracić czasu na takich kolesi
@kvvach: tresc znajdujaca sie na tej stronie nic nie propaguje. Sam charakter strony sie sporo zmienil.
Za to czesto widze promocje komunizmu ze strony neuropkow, a zwolennicy zandberga,czy ikonowicza bez skrepowania nosza flagi z sierpem i mlotem.

lewacka hipokryzja jest lewacka.

A wolnosc slowa to jak widze "faszyzm".

Ps. Daj fragmrnt z artykulu, ktory promuje faszyzm. Tak wiem, tu bedzie wymijajaca odpowiedz s stylu Szydlo. Bo nic takiego tam nie ma.