Wpis z mikrobloga

#szpitalnyzakarin

JAK KOGOŚ KTO NIE CHCE ZAWOŁA TO NIE PISAĆ NIE KOMENTOWAĆ NIE PLUSOWAĆ TO JUŻ DO NASTEPNEGO NIE WEŹMIE

-Czekają na dzisiejsze wyniki badań krwi (bodajze OB, CRP, morfologia)
-Będą mi przelaczac sterydy na doustne we wtorek albo środę
-W piątek porobią badania i zdecydują czy mnie wyrzucają czy jeszcze męczą
-Nie wiadomo jak ze #studbaza, czy będę musiał brać dziekankę czy nie
-Nie wiadomo jak ogólnie z wychodzeniem i życiem będzie przez jakiś czas po wyjściu ze szpitala
-Pewnie znowu jakąś dupną dietę będę musiał trzymać, tym bardziej jeśli nie będzie wychodzenia z domku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
-Beda mi wlaczac Metotreksat


#medycyna
@alyszek - 35k ferrytyny XD Sam ordynator potwierdził że należę do rekordzistów w okolicy xD
(wołam w celu zaktualizowania ciekawostki, mam nadzieje ze sie nie obrazisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Myślę o co popytać jak mnie będą wyrzucać, na razie co mi przychodzi do głowy, moze będę to rozwijać i doczepiać na koniec taktyków

-Wychodzenie na zewnatrz zwykle (ogródek czy jakis inny mały spacerek nawet)
-Wychodzenie do malych/srednich skupisk ludzi
-Wychodzenie na uczelnie i tym podobne
-Ogólnie jak podchodzić do kontaktów z ludźmi
-Alkohol xD
-Dieta jakas, najfajniej jak w kaloriach by dali + co jesc + jakies wytyczne jakbym chcial sie wybic z rutyny
-Jak bardzo mogę szaleć ogólnie w swoim niedynamicznym stylu, czy mogę np zaprosić kumpla albo dwóch do domu xD

Wołam z taktyka wczorajszego bo duży update

JAK KOGOŚ KTO NIE CHCE ZAWOŁA TO NIE PISAĆ NIE KOMENTOWAĆ NIE PLUSOWAĆ TO JUŻ DO NASTEPNEGO NIE WEŹMIE

Picrel z wizyty lekarskiej po tym jak sie juz zajeli innymi pacjentami xD
Na pierwszym planie jest ordynator, spoko gostek

Zakarin - #szpitalnyzakarin

JAK KOGOŚ KTO NIE CHCE ZAWOŁA TO NIE PISAĆ NIE KOMENTO...

źródło: comment_3ZCYt5nNgBRSgE8arbATAqe4BjDDvEaB.jpg

Pobierz
  • 16
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (21)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na http://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać IrvinTalvanen

! @MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo @Kollok123 @Networks_PowerCat @mitau @mamnatopapiery @TymRazemNieBedeBordo @Formek21 @Perfidny @Cockatrice @MojHonorToWiernosc @Makro1993 @GraveDigger @Bigby @Kris515 @Ustrojstwo @KurczakPozogi @grafi16 @Wal_ton @czarna-tabletka @Zakarin
@Zakarin: zapytaj się jakie leki możesz przyjmować, a jakich powinieneś unikać. A pytałeś się skąd Ci się ta choroba wzięła? Ja swojego pytałam to wytłumaczył mi jak dla dziecka pięcioletniego XD
@grafi16: Z lekami to akurat zakładam że mi dadzą konkretną listę, bo ogólny przekaz jest w tematach ze trzeba #!$%@?ć konkretnie tą chorobę i uważać na inne rzeczy xD

A choroba wzieła mi się z tego co sie zorientowali z tego, że jak byłem gówniakiem zachorowałem na młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, potem to leczyłem z 7 lat chyba, potem stwierdzono że teren czysty i przerwano leczenie. I teraz po 3 latach
@Zakarin: mi niestety listy leków nie dali tylko grupę leków podali, których nie mogę przyjmować. To lipka trochę jak choroba uaktywniła znowu..... Trzymam kciuki, żeby było lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zakarin: Jak idę po leki do apteki na przeziębienie, to farmaceutka patrzy na mnie jak na jakąś Pani doktor, bo rzucam grupami leków XD a raz byłam na pogotowiu, bo już sobie nie radziłam z przeziębieniem i domowe sposoby zawodziły, to lekarka wysłuchała, popatrzyła i stwierdziła, żebym poszła do apteki kupić to co zwykle biorę na przeziębienie.... Czasami mam wrażenie, że wiem więcej o medycynie niż oni po 6 latach studiów