Wpis z mikrobloga

Mirasy, ma ktoś może zainstalowany parawan nawannowy (prysznicowy)? Nie znam nikogo z takim i nie mam jak zapytać o wrażenia z użytkowania. W miarę łatwa instalacja? Nie cieknie? Lepsze harmonijkowe czy składane albo suwane? Brać szkło czy PP?

Jakiś #protip zanim wydam parę stów na coś, co nie będzie działało?:)

#dom #mieszkanie #remontujzwykopem #budujzwykopem
wonsz_smieszek - Mirasy, ma ktoś może zainstalowany parawan nawannowy (prysznicowy)? ...

źródło: comment_xGebavCMvwDDkJ45e5ByoONv7vNldwUU.jpg

Pobierz
  • 21
  • 1
@wonsz_smieszek osobiście nie mam ale zdarzyło mi się korzystać w hotelach i przyznam, że na Twoim miejscu bym się w to nie pakował. Jeśli nie będzie dobrze zrobione lub po jakimś czasie zacznie przeciekać. A woda i tak będzie chlapać...
@lukaschels: tak bym zrobił, gdyby to wchodziło w grę:)
@dzikognisty: mam wrażenie, ze jak zrobię parawan wzdłuż wanny, to właśnie zamknę nim objętość kilka razy większą niż kabina prysznicowa i będzie zimno. Myślałem o takim, którego skrzydło mogę zamknąć pod kątem prostym, w poprzek wanny i zrobić taką a'la kabinę :)
@wonsz_smieszek: Ja mam i ogólnie polecam. To prawda, że gdy strumień ustawiony jest na parawan troszeczkę od dołu poleci, ale to nic w porownaniu jakby go nie było. Składanie/rozkładanie po paru latach uzytkowania nie robi żadnego problemu. Trochę problem z czyszczeniem jest lekko szare od kamienia, ale to tak jak w kabinach prysznicowych. U nas raczej codziennie każdy bierze prysznic i nie ma żadnego problemu. A jeśli najdzie ochota na kąpiel
Mam i polecam.
68cm liczone od ściany, większego nie polecam bo nie dosięgniesz do baterii. Do tego deszczownica i jest git. Nic nie cieknie.
Mam szkło.
Drugi raz też bym zamontował.
Jak zwykle widzę, że nie polecają ci co nie mieli z tym do czynienia, jak z autem na LPG.
@wonsz_smieszek popatrz na 3 czesciowe. Mam taki wlasnie, 3 szkla, hartowane juz ponad rok i nie jest zle. Przy normalnym uzytkowaniu i zamontowaniu uprzednim dolem nie cieknie.
Wkrecane to jest tak: najpierw szyna kolkami do sciany, a do tej szyny szkla przykrecane
@czerwonystolik: @eko_zgonus: macie wersje składane w harmonijkę czy przesuwane? To zdjęcie było przykładowe, u mnie też jest bateria na wąskim boku i dzięki za tę uwagę o szerokości - faktycznie mógłbym nie sięgnąć, gdybym nie pomyślał :)

@tresor: trzyczęściowe, ale takie że da się zamknąć do wnętrza wanny i zrobić sobie taką jakby kabinę?

@noyken: jak masz wannę, to tak czy inaczej się możesz #!$%@?ć :D

@matiusmm: