Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #faktydlawolnosci #4konserwy #korwin

McDonalds w USA reaguje na podwyższenie płacy minimalnej.

ogólnie też #bekazpisu (i z pozostałych partii przy korycie)

edit: dla wolno kojarzących: problem występuje wszędzie. Akurat to konkretne zdjęcie jest z USA. Btw w sumie nie widziałem wcześniej McDonald'a z taką ilością tych maszyn, pewnie (a może już) w ogóle zastąpią kasjerów całkowicie.
Pobierz safehouse - #bekazlewactwa #faktydlawolnosci #4konserwy #korwin 

McDonalds w USA r...
źródło: comment_2lamjN1u1GJjPiWR4KhtD9KBHQIi47J7.jpg
  • 15
@CzerstwaBulka: Dam, jak zrobisz poprawny biznesplan pokazujący iż płacąc każdemu ponad 3000 zł (+ZUS), po odjęciu kosztów (produkty, lokale, prąd, sprzęt i konserwacja, towary przeterminowane, etc) oraz podatków (PIT, VAT) i po opłatach franczyzowych dla sieci (lub po kosztach reklamy gdy otworzysz własną markę),
ciągle biznes się zwróci dając sensowny zysk.

Lepiej zacznijmy od budki z kebabem. Tutaj kapitał startowy wystarczy z 50,000 więc spokojnie możemy tak zrobić, lub po prostu
@safehouse: wlasnie wielkie korporacje zjadaja takich ludzikow jak ja czy Ty na sniadanie , konkuruj sobie z miliardowym kolosem , powodzenia . Typowy prawak : trzeba wszystko samemu zrobic , bo godna placa i warunki pracy to zbedny luksus ...
@CzerstwaBulka: Co to jest "godna płaca"? Ja chcę kompa żeby wiedźmin 3 szedł na max, plus wczasy 2 razy po miesiąc w tropikach na rok plus mieszkanie 100m, może być?

Ale wtedy ludzie musieli by płacić po 6 zł za te obwarzanki czy 20 za frytki, ale jakoś nie chcą.

Nic z tym nie zrobisz, nie pogodzisz matematycznie żeby klient miał "godnie" tanie jedzenie i żeby gość go obsługujący też "godnie"