Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w co drugim serialu musi być ściana. Ściana na której główny bohater przypina dokumenty z pdf i zdjęcia swojego głównego przeciwnika. Inaczej mógł by zapomnieć jak wygląda. Modne są również nitki, połączenia miedzy faktami. Zdarzenie - nitka - podejrzany, podejrzany-nitka- miejsce, miejsce - nitka - inne miejsce. Inaczej bohater mógł by zapomnieć gdzie popełniono morderstwo itp.. Wypada również aby na ścianie znajdowały się jakieś napisy, zrobione markerem np pseudonim zabójcy itp. I zakreślacz, dużo zakreślacza. Najlepiej kiedy centralnie na środku znajduję się np portret pamięciowy lub np czerwona wstążka. Mapa, tak mapa, musi być mapa na której zaznacza się kluczowe dla dochodzenia miejsca, które po połączeniu a jak nitkami, łącza się w jakiś wzór.
#przemyslenia #seriale #boldupy troche #heheszki
wytrzzeszcz - Dzisiaj w co drugim serialu musi być ściana. Ściana na której główny bo...

źródło: comment_cYY6Wtsm3LpYk2bOIkQ3Aa2ZZFd3C9AJ.jpg

Pobierz
  • 15
@wytrzzeszcz: Ja mam taką ścianę na wszystkich członków #gownowpis. Nitki między avatarami, wycinki wpisów z fragmentami zaznaczonymi zakreślaczem. Zbanowani są przekreśleni itp. Do tego mam dyktafon, którym nagrywam swoje luźne myśli i teorie. Mapa z pinezkami powbijanymi w miejscowości, w których prawdopodobnie mieszkają. Kiedyś rozpracuję tą szajkę i zapłacą za ich niskiej jakości content.

( ͡° ͜ʖ ͡°)