Wpis z mikrobloga

Przespane / przegapione okazje zakupowe? Oczy przyklejone do wykresów jak do dużych balonów kobiety trenującej na skakance?
( link niżej )

Z pomocą przychodzi #1 część serii poradników o programach i aplikacjach: Pomocnik Inwestora #1 - Aplikacje. Na wstępie informuje, że wybrałem opcję graficzną tego poradnika, gdyż pod każdym zdjęciem wymagany był komentarz i dodatkowe grafiki, których nie można niestety umieścić bezpośrednio w poście. Poradnik podzielony jest na 3 części ( imgur nie dał rady ogarnąć całego na raz ).

Miałem z tymi nieprzespanymi nocami itp. kiedyś duży problem, ( poza tym ze skakanką :) ) kiedy jeszcze w 2012 roku jedynym alarmem było pikanie ustawianie na wykresie online i to tylko do bitcoina - czasy były inne.

Dzisiaj z pomocą przychodzą nam różne programy i aplikacje, właśnie to jednej z nich poświęcam dzisiejszy poradnik. Krok po kroku przygotowałem screeny z telefonu, opisałem przyciski grafiką po czym wszystko opisałem tekstem.

Aplikacja Bitcoin Checker to propozycja dla wszystkich, którzy chcą śledzić ceny wybranych kryptowalut na bieżąco poza komputerem, a także chcą zaznać spokoju od wpatrywania się w wykresy całymi dniami, wyspać się w nocy, a także spędzić czas z kobietą zanim ta odejdzie lub co gorsza - da szlaban na igraszki.. Paniom inwestorkom pozwoli np wyskoczyć na drinka. A to wszystko dzięki wbudowanym opcjom alarmującym o zmianach na rynku (i nie tylko), które możemy szeroko konfigurować. Np ustawić dla jednej krypto kilka alarmów różnych typów, od zmian procentowych, po przebicie określonej ceny w górą lub w dół. Program obsługuje dziesiątki różnych giełd i setki kryptowalut - które możemy śledzić jednocześnie.

Stworzenie poradnika konfiguracji i obsługi BC (Bitcoin Checker) krok po kroku zajęło mi trochę czasu, ale uważam że wielu z Was się przyda - mnie ułatwia bardzo pracę.
Aplikacja dostępna jest na androida oraz windowsa.

http://imgur.com/a/e0JtK

kryptopomocnik@gmail.com
https://www.facebook.com/kryptopomocnik
strona ( w budowie )

#bitcoin #btc #android #windows #kryptopomocnik #kryptowaluty
  • 13
@kryptopomocnik: jeżeli mogę taką podpowiedź i pytanie. Czy nie dało by się tego jakoś bardziej skondensować? Naprawdę czasem bardzo chcę przeczytać co tam piszesz ale jest tldr.
W czasach zalewu informacji ludzie nie mają czasu a mózg nie jest w stanie przerobić ton tekstu. Pimyśl o tym gdzieś czytałem, że jest jakiś limit koncentracji czy czasu jaki poświęcamy a powyżej tego poprostu ignorujemy informację.
@pawlo74: Hehe rozumiem po części.. :) ale doprecyzujmy mówisz o samym poradniku, czy o wpisach które dodaję jako całość?
@invtraveler: Niestety nie. Ale korzystałem z kilku, a od jakiś może.. hm 2 lat? Korzystam tylko z tej i jestem bardzo zadowolony. Pomyślałem, że nie każdy wie o takich apkach, stąd pomysł na ten wpis.
@kryptopomocnik: raczej wpisach, jeżeli uda Ci się zatrzymać w jakiś sposób moją uwagę na wpisie to może nawet kiedyś zacznę czytać poradnik ;) narazie przeraża mnie ilość tekstu. Czytam powoli i jestem leniem, o jakbyś filmik nagrał to już prędzej obejrzałbym.
@Astroc: Dziękuje.
@pawlo74: Hehe z tego co widzę to Tobie poradniki raczej nie są potrzebne. :) Co do tl:tr to prawda, lubię sobie popisać i chyba taką mam naturę, może kiedyś się to zmieni. Co do filmików to myślałem nad tym, ale to już jak ruszy strona.
Czytanie to mordęga i nie da się tego porównać w żaden sposób z oglądaniem.


@pawlo74: No fakt, niektórym ludziom czytanie sprawia trudność. Łączy ich względny analfabetyzm wtórny. Jak masz problemy z czytaniem, to nie czytaj lub wróć do szkoły podstawowej, a nie żądasz od kolegi by redagował teksty tylko dlatego, że masz problem z czytaniem jak upośledzony.