Wpis z mikrobloga

Mini tutorial jak uczynić #youtube lepszym.

1. Pobieramy chrome'a (mi na mozilli nie chciało działać)
2. Instalujemy adblockera jakiegoś oraz ten dodatek
3. Wchodzimy na youtube
4. Gdy widzimy jakiś rakowy kanał w propozycjach klikasz na niego prawym i wybierasz "block videos from this channel"
5. Kanał już nigdy się nie wyświetli.
6. Profit

#polskiyoutube #chrome #protip

Jakby ktoś chciał moją listę blokowanych kanałów to macie niżej, zapisać to do nazwa.json i zaimportować do dodatku.

[{"key":"MUANI czyli Skandale,Newsy i Ciekawostki","type":"channel"},{"key":"martinflashgordon","type":"channel"},

{"key":"Dem3000","type":"channel"},{"key":"Kisiel","type":"channel"},{"key":"Viral Trends","type":"channel"},

{"key":"Szendi","type":"channel"},{"key":"skkf","type":"channel"},{"key":"TVN Talent Show","type":"channel"},

{"key":"Forlify","type":"channel"},{"key":"MocnyVlog","type":"channel"},{"key":"reZigiusz","type":"channel"},

{"key":"BuraczekCebulaczek","type":"channel"},{"key":"EKSTREMALNY KOMPILATOR","type":"channel"},{"key":"WiP

Bros.","type":"channel"},{"key":"Life Hacks","type":"channel"},{"key":"Mandzio","type":"channel"},

{"key":"BORBOBtv","type":"channel"},{"key":"DeeJayPallaside","type":"channel"},{"key":"A co my tu mamy?","type":"channel"}, > {"key":"Stuu Games","type":"channel"},{"key":"GargamelVlog","type":"channel"},{"key":"SkyeN","type":"channel"},

{"key":"Enzzi","type":"channel"},{"key":"Stuu","type":"channel"},{"key":"Mixer","type":"channel"},

{"key":"iSuperMWK.","type":"channel"},{"key":"Sheo","type":"channel"},{"key":"Krulestwo","type":"channel"},{"key":"Steel

Production","type":"channel"},{"key":"Ravgor.TV","type":"channel"},{"key":"Doknes","type":"channel"},

{"key":"MomsenTM","type":"channel"},{"key":"dealereq","type":"channel"},{"key":"Martin Stankiewicz","type":"channel"},

{"key":"Śmieszne Filmy FX","type":"channel"},{"key":"Gimper","type":"channel"},{"key":"Wazzup","type":"channel"},

{"key":"Misiecon","type":"channel"},{"key":"izak LIVE","type":"channel"},{"key":"100% Niesamowite","type":"channel"},

{"key":"Blowek","type":"channel"},{"key":"JDabrowsky","type":"channel"},{"key":"BOXDEL","type":"channel"},

{"key":"WEAREX","type":"channel"},{"key":"Nieprzygotowani","type":"channel"},{"key":"MrGear","type":"channel"},

{"key":"Sitr0x","type":"channel"},{"key":"WIŚNIA","type":"channel"},{"key":"Krzysztof Gonciarz","type":"channel"},

{"key":"Disowskyy","type":"channel"}]
NewEpisode - Mini tutorial jak uczynić #youtube lepszym.

1. Pobieramy chrome'a (mi...

źródło: comment_e3C3YBSf4X9Qxs1lW7ZZwYLamY28eQNP.jpg

Pobierz
  • 27
@NewEpisode: Albo YT traktuje mnie jakoś specjalnie albo po prostu oglądacie te kanały i nie chcecie by wam się pokazywały... Dawno temu oglądałem Isamu i inne Gimpery, ale teraz jakimś magicznym sposobem przestały mi się one pokazywać no ciekawe dlaczego... Oczywiście czasami może jakiś filmik mi się pokaże na głównej albo w polecanych... Jedyne co mam na głównej to rzeczy, które są o podobnej tematyce, o której oglądałem ostatnie filmy.
@rockydoggy: #!$%@? człowieku ale ja mam to w dupie, nawet jak mi się jeden film nie będzie podobał to wyrzucam cały kanał i mam spokój.

@Tang0: Sprawdzę róznież, dziękuje.

@Artrix: Weź się zamień youtubem, bo gdybym chciał to oglądać to bym to oglądał, a nie że w proponowanych non stop wyświetlają mi się filmiki te których nie oglądam. Albo oglądam 13 odcinek serii a youtube proponuje mi następny 73