Wpis z mikrobloga

Monachium. 23-letni uchodźca z Erytrei molestuje 18 kobiet w pociągu linii S8 w niecałe dwie godziny - nikt nie reaguje

Herrsching - 23-latek molestował kilkanaście kobiet w szybkiej kolejce miejskiej linii 8 między Herrsching a Lotniskiem. Chwytał kobiety między nogami i przytrzymywał je.

Jakże bezsilnie i samotnie musiały się czuć kobiety? W przedstawionej sytuacji, gdzie nie można tak łatwo uciec. Policja w Monachium donosi w swoim aktualnym oświadczeniu dla prasy o jak dotąd najbardziej skandalicznym przypadku molestowania w monachijskim SKM. Dzięki zeznaniom dwóch młodych kobiet z Herrsching (18 i 20 lat) cała sprawa wyszła na jaw. Incydenty miały miejsce 29 stycznia, była wtedy sobota. 18-latka z Hersching przedstawiła policji, jak nieznany jej młody mężczyzna w SKM na wysokości Gemerign obmacywał ją. Nieznajomy najpierw dotknął jej twarzy, potem sięgnął do wewnętrznej części jej uda aż jego dłoń nie zawędrowała do miejsc intymnych.
Młoda kobieta wielokrotnie zmieniała miejsce ale nieznajomy nie dał się od się od siebie oddzielić i trzymał ją mocno. Kilka stacji później wyszukał sobie następną ofiarę - 20-latkę, która także złożyła zeznania na policji. Opisała jak mężczyzna dotykał ją po wewnętrznej stronie ud póki nie udało się jej od niego oddzielić. Nieznajomy podążał krok w krok także za nią.
Dowód na nagraniu: seks-przestępca molestował 18 kobiet
Funkcjonariusze przyjrzeli się nagraniom z SKM. Szybko okazało się, że dwójka kobiet które się zgłosiły to tylko mała część wszystkich ofiar. W niecałe dwie godziny udało się mężczyźnie napastować 18 kobiet. Zawsze w ten sam sposób: dotykał je i nie pozwalał im odejść. Przy tym towarzyszył mu cały czas inny mężczyzna, który trzymał ręce przy sobie i tylko się przypatrywał. Dzięki nagraniom udało się nie tylko wyśledzić czyny, ale także uzyskać wizerunek sprawcy. Po wewnętrznej kwerendzie rozpoznano mężczyznę: 23-letni Erytrejczyk, który mieszkał w ośrodku dla azylantów w powiecie Starnberg. Podczas przesłuchania policjanci odnaleźli także ubranie, które nosił on podczas swojej akcji. Teraz mężczyzna przebywa w areszcie. Także w przypadku drugiego mężczyzny, który towarzyszył Erytrejczykowi udało się potwierdzić jego status azylanta. Śledczy ustalili ponadto, że 23-latek już 22 stycznia w Monachium dała się zauważyć gdy znienacka złapał kobietę między nogi.
Wielu podróżnych linii S8 musiało oglądać te incydenty
Nagrania ujawniły jeszcze jedną niewygodną sprawę. Według policji wielu podróżnych musiało widzieć co się dzieje w SKM. Jednakże nikt nie zadzwonił na telefon alarmowy 110 albo przynajmniej nie skontaktował się przez interkom z maszynistą.

#dankemerkel - zapraszam do plusowania i obserwowania

#niemcy #imigranci #4konserwy #europa #monachium #uchodzcy #neuropa
Źródło: Merkur.de
Pobierz Okcydent - Monachium. 23-letni uchodźca z Erytrei molestuje 18 kobiet w pociągu linii...
źródło: comment_2fRGBGtuC1qiRGUAwovcf7mgPBvmMDW1.jpg
  • 66
@DJtomex: Po pierwsze bez łaciny. Po drugie, jak miałam z 16-17 lat jakiś zbok pijany próbował mnie macać po tyłku. Stałam obok niego trzymając się drążka w tramwaju. Kopnęłam drania w twarz, aż się mu okularki połamały, ale nie wiele to dało, bo wielki był skurczybyk, jak wstał sięgał głową poza górne uchwyty. Zamiast uciekać, czy piszczeć i się kulić złapałam się górnych drążków i kopnęłam go dwoma nogami w tułów,