Wpis z mikrobloga

#szpitalnyzakarin
Raport taktyczny 07.02.2017

Wczorajszy
Wstep

Dzisiaj któraś z kolei pobudka koło 5:30, do akompaniamentu porannej muzyki pana Janusza-2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przed sniadaniem jeszcze mi krew pobrali, standardowy zestaw + quantiferrum czy cos takiego

[Potem pierwsza kroplóweczka o 6](http://www.wykop.pl/wpis/22156339/szpitalnyzakarin-teraz-bys-se-#!$%@?-postukal-i-kaz/), lekarstwa po 7 i śniadanko po 8. W sumie całkiem spoko ta metka cebulowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem w sumie to nic się nie działo, troche popykałem w # stellaris ale taka bieda byla ze nawet nie wołam

Potem obiadek, naprawde byłem pod wrazeniem jak pani operator wózka jedzeniowego z fantazją chlapneła tym sosem truskawkowym, artystyczno-kulinarny performance 10/10 był xD

Potem znowu cisza do 16, przyszedł kumpel i gralismy w #neuroshimahex - zazarty pojedynek zakonczony przyfarconym modułem +1 inicjatywy na koniec gry, gdy obaj mieliśmy po 1hp. Nie moim (,). Zagralibyśmy więcej ale były 3 podejścia, najpierw przerwaliśmy w środku gry bo brat przyszedł, potem przerwaliśmy w środku gry bo brat musiał iść xD
Ale i tak się fajnie grało, zamówię chyba jeszcze jakieś dodatki faktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak pograłem Uranopolis chwilę, to jest jebnięcie ale strasznie #!$%@? się działa z tą mechaniką prądu - niby zbalansowane ale jednak #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Potem kolacyjka

A potem kroplóweczka, taktyk i chyba będę szedł spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro jakies zmiany w lekach, może badanka, jeszcze nie wiadomo

No i na koniec znowu ta lista, będę ją dawał i aktualizował w razie czego, bo pewnie o wielu ważnych rzeczach nie pomyślałem

-Wychodzenie na zewnatrz zwykle (ogródek czy jakis inny mały spacerek nawet)
-Wychodzenie do malych/srednich skupisk ludzi
-Wychodzenie na uczelnie i tym podobne
-Ogólnie jak podchodzić do kontaktów z ludźmi
-Alkohol xD
-Dieta jakas, najfajniej jak w kaloriach by dali + co jesc + jakies wytyczne jakbym chcial sie wybic z rutyny
-Jak bardzo mogę szaleć ogólnie w swoim niedynamicznym stylu, czy mogę np zaprosić kumpla albo dwóch do domu xD
-Co mogę z lekami łączyć, czego nie mogę
-Jak żyć xD
-Cwiczenia, jakaś biedarehabilitacja we własnym zakresie

Dzisiaj picrel mars w 8k, fajny, jak mi się cały załaduje to moze pojdzie na tapetę xD
Zakarin - #szpitalnyzakarin
Raport taktyczny 07.02.2017

Wczorajszy
Wstep

Dzis...

źródło: comment_YOAsq3jOPwpv4Lr3Z8q3HSJEflYY0y7u.jpg

Pobierz
  • 14
@Zakarin: widzę, że nie tylko Tobie dzień uciekł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłam dzisiaj na poczcie i wywiązała się taka sytuacja. Kolejka względna, ok. 10 osób. Do okienka podchodzi babcia, lvl ok. 70 lat. Babcia: Dzień dobry, dostałam dwa listy. Chodzi o ten z gazowni. Płaciłam za gaz, ale zgubiłam kwitek i teraz chcą, żeby znowu płacić". Pani z poczty patrzy na kopertę i mówi: ale Pani
@grafi16 aa, takie cos xD
Przeciwko sobie gracse graja, niby do 6 graczy ale jak tak patrze to daloby sie wiecej tylko ciasno by bylo xD
Kładzie sie zetoniki, zetoniki robia rzeczy, bija sie ze soba i tego typu akcje
6
Gra sie kolo pol godziny, zaleznie od ogarniecia prostych w sumie zasad

Sa tez zagadki jakby ktos sam siedzial i sie nudzil, ale jakos nie patrzyłem na nie xD

Ogolnie jedna
@Zakarin: będę musia spojrzec na nią ;) za miesiąc ma urodziny i muszę swojemu pomysł na prezent podrzucić ;) a w dwie osoby da się grać? Mamy takich znajomych, że nie bardzo wykazują zainteresowanie ;(