Wpis z mikrobloga

Co za żenada!
W tak krótkim programie zmieścić 4 pytania zahaczające o PiS/TV Trwam to trzeba mieć pusto we łbie. Jak ktoś napisał: nawet bardziej polityczni niż TVPiS...

Ta cizia co pierwsza grała też taka głupio-mądra.

Pytania ogólnie banalne, poziom żenująco niski (dopasowany do obecnej narracji medialnej, usianej programami dla idiotów), a montaż tak szybki, jakby ktoś to robił "na szybko", bo spieszył się do kibla.

Zawiodłem się.

#milionerzy #pis #tvn #heheszki #telewizja
  • 7
@MarianoaItaliano: wiem. Zdaję sobie sprawę, że to nigdy nie był teleturniej trudny (jak "Miliard w Rozumie", "Wielka Gra" czy nawet "Jeden z Dziesięciu"), ale to już zahaczało o poziom konkursów smsowych z pytaniami: "Kto zabił Abla? Kain, Adam, Ewa, Noe"

Daliby tam jakiegoś wyjadacza z "Jeden z Dziesięciu" to kołem by się nie podparł do samego miliona ;)

(ale podobno nie lubią ludzi, którzy tam grali i chcą do "Milionerów", a
@MarianoaItaliano: no właśnie o tym mówię.

Pytania podpasowują pod daną osobę, byleby była "wyglądowo do telewizji" i gra gitara. Wiadomo - musi być show. Dlatego też uważam, że tamta cizia im się wpasowała (właśnie ze względu na jej głupkowate zachowania i suche próby żartów).

Mi znajomy opowiadał, że w TVN wypytują gdzie startowałeś i jak pada "Jeden z Dziesięciu" to możesz się uznać na 99% za skreślonego.

Debile od pytań w
@MagnaPomerania No z tym śmieszkowaniem z karakana to faktycznie trochę żeżuncja, ale pytania zahaczające o politykę były zawsze, z tego co pamiętam. Pytanie o Agatę Dudę nie było jakieś prześmiewcze, równie dobrze mogliby spytać o fundację Jolanty Kwaśniewskiej. Natomiast stwierdzenie, że pytanie eliminacyjne nawiązywało do "misiewiczostwa" jest już dla mnie mocno naciągane - pchanie się do tego nieszczęsnego "żłoba" jest w polskiej polityce bardzo powszechne, niezależnie od partii.