Wpis z mikrobloga

Od pół roku spotykam się z Białorusinką, porównując do poprzednich dziewczyn, z którymi randkowałem to jak porównać niebo a ziemię.

- nigdy się z nią nie kłóciłem, gdzie poprzednio dostawałem zjeby za błahostki

- zero roszczeniowości, raz chciałem zapłacić za obiad to przez 10 minut odmawiała, aż odpuściłem

- dobry materiał na żonę, była najstarszym dzieckiem w rodzinie (ośmioro rodzeństwa) i część obowiązków spadało na nią

- chce mieć dużo dzieci, przynajmniej 5

- bardziej atrakcyjna ode mnie, gdzie u Polek 8/10 musiałem wyjść prosto od fryzjera w garniaku, żeby okazały zainteresowanie, ją poznałem w za dużym dresie podczas zakupów

- katoliczka, z seksem chce poczekać do ślubu, gdzie wcześniej po miesiącu(!) spotykania dobierały się do mnie, niektóre nawet na pierwszym(!!!) spotkaniu albo nie chciały mówić o przeszłości, bo to i tak nie ma znaczenia xD

- nie stawia swoich potrzeb nie pierwszym miejscu, potrafi się poświęcić (tak samo jak ja)

- nie chodzi do klubów, nie pije i nie pali

Nigdy nie sądziłem, że spotkam taką kobietę. Wcześniej czułem się jak beta-bankomat albo gałąź, z której można skoczyć, gdy znajdzie się kogoś lepszego. Księżniczkowanie, fochy, awantury, roszczeniowość. A teraz? Czuję się jak partner. Po prostu, jak zwykły partner, a nie ktoś kto ma sponsorować wygodne życie.

I żeby nie było, nie wiem czy to dlatego, że nie wychowywała się w "kulturze zachodu", czy po prostu taka jest. Moje doświadczenia to też wąska grupa i nie chcę generalizować, ale wnioski każdy może wyciągnąć sobie sam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#zwiazki #chwalesie #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 44
@gung1978: Ja poznałem białorusinkę, która wręcz przeciwnie, pali i czasami pije. Poznałem ją pijaną na imprezie już zaproponowała mi dziecko :D. Eeech, czego te dziewczyny ze wschodu nie zrobią dla obywatelstwa UE, nie mówię, że wszystkie one takie są no ale jednak ...
@MrocznyBrokul: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Dziecko w innym sensie. Miewam erotyczne fantazje ale przychodzi co do czego, to do niczego nie dochodzi. Jestem bordo który czasem wyjdzie z piwnicy ( ͡ ͜ʖ ͡)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.