Wpis z mikrobloga

@SzymonCzarownik: zielonka, cóż za przypadek. Nie widziałeś zapewne co wypisywali ludzie lepszego sortu gdy samolot Sikorskiego miał awarię? Poza tym zupełnie przypadkiem wypadki zdarzają się z taką częstotliwością? Wszędzie im się śpieszy to mają, mój kolega powiedział piękne słowa, lepiej spóźnić się 20 minut niż zejść 20 lat za wcześnie.
@pikus88: twoje argumenty:
1. zielonka
2. oni też tak robili
3. skoro zdarzają się często to nie przypadek (wejdź w wykopalisko, które mi zakopali i zauważ, jakie komentarze punktowałem (w jakim tonie wypowiadane))

Moja odpowiedź:
1. to moje 3 konto, zawsze z żenady usuwam poprzednie (ostatnie usunąłem bodajże, jak koleś z jakiegoś portalu ala demotywatory dostał zweryfikowane konto i wrzucał głupie zdjęcia na mirko), obecnie jestem raczej jak ten "3" co
@SzymonCzarownik: a ja, choć nie wyrażam zazwyczaj publicznie swoich opinii na ten temat chętnie Ci odpowiem. To, że Ty jesteś patriotą i odnosisz się z szacunkiem do władz kraju nie oznacza wcale iż taką postawę musi prezentować każdy.
Dla mnie los premiera czy prezydenta tego kraju jest tak samo obojętny jak los Janusza Kowalskiego z Pcimia Dolnego.
To ludzie reprezentujący tę flagę i władze tego kraju ciągali po więzieniach moich dziadków
1. to moje 3 konto, zawsze z żenady usuwam poprzednie (ostatnie usunąłem bodajże, jak koleś z jakiegoś portalu ala demotywatory dostał zweryfikowane konto i wrzucał głupie zdjęcia na mirko), obecnie jestem raczej jak ten "3" co stoi z tyłu i podś#!$%@? się z tego co piszą zalogowani


Z żenady? A może po prostu robisz z siebie błazna, który wypisuje głupoty i ucieka z podkulonym ogonem? Kreowanie się na niezależnego obserwatora co to
@pikus88: haha, znowu używasz argumentów "z dupy" - podsumowałeś moje poprzednie konta, mimo tego, że nie widziałeś co na nich pisałem, niestety ale usunięte konta mają usuniętą historię postów: http://www.wykop.pl/ludzie/wpisy/FPGASzymon/

Pokaż mi proszę, w którym momencie i gdzie Pani Premier życzyła innym śmierci - no chyba, że te komentarze z mojego wykopaliska to po prostu są wymierzone w PiSowców a nie w sam PiS ^^ (wchodziłeś tam w ogóle? bo co
@SzymonCzarownik: zapewne dziesiątki ludzi ma codziennie wypadki na drogach, w ogóle nie interesuje mnie los uczestników. Od czasu do czasu miewają je również znajomi. Jeśli nie kończy się to tragedią to jest przedmiotem żartów.
Nie widzę więc w tym nic złego.
haha, znowu używasz argumentów "z dupy" - podsumowałeś moje poprzednie konta, mimo tego, że nie widziałeś co na nich pisałem, niestety ale usunięte konta mają usuniętą historię postów: http://www.wykop.pl/ludzie/wpisy/FPGASzymon/


@SzymonCzarownik:

na ogół przestaję rozmawiać z ludźmi, którzy dyskusję zaczynają od słów haha, na 99% na "przyjemność" z człowiekiem wątpliwej inteligencji, tobie dam jednak szansę. Użyłem trybu przypuszczającego, ty uważasz, że tak stwierdziłem. Wróć do szkoły i dowiedz się co oznacza słowa
"Może odpuść sobie dyskusję jak cię to przerasta"
Chłopcze, moje argumenty Ciebie jedzą na śniadanie, ja Ci piszę o wściekliźnie stulejek z wykopu drwiących z wypadku a ty mi wyskakujesz z tym jacy to pisowcy nie są #!$%@?. I czym ty odpowiadasz? nickiem pikus88? nooo takie zabezpieczenie autorytetu to ja rozumiem
Sprowadziłeś rozmowę na inne tory niż te, którymi powinna ona przebiegać i śmiem twierdzić poraz któryśtam, że nawet nie wszedłeś w