Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie i ankieta. Wyjeżdżam na pewien czas w podróż w miejsce związane z kosmitami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie będzie mnie przez dłuższy czas, jednak zanim odlecę, zamierzam skorzystać z okazji i stworzyć ankietę, w której można wyrazić swoją opinię na temat starożytnych kosmitów, których od dawna tutaj opisuję. Dodałem ok. 30 wpisów na te tematy, więc każdy kto śledzi tag mógł się z nimi zapoznać i wyrobić sobie zdanie na te kwestie. Materiał jaki publikowałem był bardzo różnorodny, odnosiłem się do wszelkich zarzutów i kontrargumentów oraz zaciekawiłem tą tematyką całą masę ludzi. Pytanie zatem brzmi - czy istoty pozaziemskie odwiedzały nas w przeszłości? Jestem ciekaw jakie są nastroje opinii publicznej i jak rozłożą się głosy w skali od 0 do 4. Po powrocie opublikuję jeszcze ciekawsze wpisy, naturalnie pod tagiem #kosmiczneopowiesci

#kosmiczneopowiesci #ankieta #zainteresowania #ufo #oswiadczenie #historia #swiat #ciekawostki

W skali od 0 do 4 oceń czy kosmici odwiedzali nas w starożytności

  • 4 - Kosmici na 100% nas odwiedzili 25.8% (266)
  • 3 - To bardzo prawdopodobne, ale brak mi pewności 26.9% (277)
  • 2 - Mogło tak być, ale nie jestem przekonany 15.4% (159)
  • 1 - Raczej nas nie odwiedzili, ale nie wykluczam 20.5% (211)
  • 0 - Kosmici na 100% nas nie odwiedzili 11.4% (117)

Oddanych głosów: 1030

  • 27
@Gorti: Brakuje mi opcji 5 - tzn. to nie byli kosmici, tylko tutejsza, wyższa cywilizacja, która nadal istnieje, tylko się ukrywa lub wyginęła z powodu wojen toczonych między sobą. Zostały może roboty lub jakieś maszyny, które losowo publikują w trójwymiarze pewne zjawiska typu hologramy, będące zapisem rad z przeszłości, byśmy nie powtórzyli ich błędów i nie zniszczyli naszej cywilizacji.
@lavinka: Wpis dotyczy kosmitów, więc taka opcja nie pasowała w ankiecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym już parę razy wskazywałem dlaczego raczej nie byli to ludzie, tylko istoty z kosmosu.
@Gorti: Ja nie mówię, że to byli ludzie. Dlaczego nie zakładasz istnienia na Ziemi innych istot humanoidalnych? Jeszcze 200tys. lat temu na Ziemi żyło ich całe multum, biali ludzie są hybrydą homo sapiens i homo neandertalis, takich mieszańców mogło być dużo więcej plus gatunki, które mogły palić swoje ciała wzorem hindusów, więc nie mamy szans odkryć ich szkieletów.
@Zawulon: Dowody są względne, na tym polega problem. Idź udowodnij, że sąsiad kogoś zabił. I tak będziesz mieć same poszlaki. Cały problem z udowadnianiem polega na tym, że nie mamy narzędzi, którymi moglibyśmy te dowody pobrać. Dałbyś radę 100 lat temu udowodnić rozchodzenie się fal radiowych, wifi? Pewno że nie. Więc one nie istnieją! A zaraz.