Wpis z mikrobloga

Ten człowiek nieomal zabił z zimną krwią kobietę w parku miejskim. Uratował ją mężczyzna mieszkający nieopodal.

Chemnitz. Poruszające serce sceny w sali rozpraw: w poniedziałek ofiara ataku nożem spotkała po raz pierwszy od strasznej nocy swego wybawcę. Laura G. (22) popłakała się. Aż do tego czasu studentce nie wolno było nawiązać kontaktu z czterema osobami, które udzieliły jej pierwszej pomocy, by nie wpłynąć na treść ich zeznań. Jednak w poniedziałek sędzia przerwała na krótko proces, po to by Laura mogła wszystkim im podziękować.

Pracownik Volkswagena Mike F. (29) znalazł krwawe ślady ofiary na drodze do domu, gdy wracał z później zmiany. „Pełzła i wołała o pomoc. Wybrałem numer alarmowy i próbowałem tamować rany. Ona nie umiała leżeć spokojnie, krzyczała i zwijała się z bólu.”

Także pobliscy mieszkańcy słyszeli wołanie Laury o pomoc
„Siedzieliśmy na Balkonie i usłyszeliśmy wołanie. Od razu wybiegłem.” – przypomina sobie Daniel T. (28). „Moja dziewczyna przyniosła bandaże i uspokajała młodą kobietę póki nie nadjechała karetka ratunkowa.” Sędzia Simone Herberger (54): „Wszyscy zachowaliście się jak należy.”

Oskarżony Kashif M. (31) miał zgodnie z wypowiedzią prokuratury usiłować zamordować z zimną krwią kobietę dziewięcioma pchnięciami nożem. Wyrok spodziewany jest w połowie marca.

#dankemerkel #niemcy #imigranci #uchodzcy #4konserwy
Źródło
Pobierz Okcydent - Ten człowiek nieomal zabił z zimną krwią kobietę w parku miejskim. Uratowa...
źródło: comment_S5psoDut74S15YTg6593x1ktouim21Mf.jpg
  • 4