Wpis z mikrobloga

@przemo93c: a nie lepiej ruszyć dupę, wejść na hackforums.net i napisać do kogoś żeby pocisnął typa reportbotem? po co spamować wykop gdzie tutaj 90% ludzi ma jakieś goldy czy inne orzełki i nie wie, że da się kogoś poza grą zreportować? dzięki HF zbanowałem już 2-3 osoby, które nawet nie grały rage jak ten twój xD
@fbkq: Dzięki ziomku. Karać takie ruskie ścierwa bo aż się przestaje chcieć grać. No ale z drugiej strony, ten Twój typ banuje też normalne konta? Czy tylko te sprawdzone z czitami?
@przemo93c: jeżeli ktoś nie haxuje to nie dostanie bana, proste ;p on wysyła reportbotem 6-10 reportów + twoje 5 = trafiasz do overwatcha automatycznie i jeżeli za bardzo się spaliłeś to dostajesz bana bardzo szybko ;p dla porównania taki gość co nie potrafi czitować dostanie bana po właśnie 2h od reporta a wykopowy cziter, który zagrał 1500 mmów nie dostał nigdy ow xD
@przemo93c: a to już nie wiem, ow chyba pokazuje rundy w których miał największy wpływ na wygraną, tak jakbyś oglądał highlightsy ale nie jestem pewien ;d btw dało się obejść overwatcha ale chyba to już spatchowali xD
@fbkq: Nie wiadomo jak dokładnie. Ale mówi się, że różne osoby dostają różne rundy do oglądania i chyba zawsze 7 albo 8 rund jest pokazywanych pod rząd.