Wpis z mikrobloga

@Sydney_Mobius: No właśnie ja nie wiem więc nie przyjmuje pozy eksperta jak ty. A czy policjant wytłumaczył w jaki sposób można się "#!$%@?ł na samochód z Szydło" będąc wyprzedzanym przez nią z lewej strony na skrzyżowaniu?;d
@wiktorek_pl: lol to teraz trzeba być ekspertem od ruchu drogowego żeby móc komentować na wypoku wypadek z udziałem premier?
chodziło o to, że kierowca seicento myślał, że tylko jeden samochód z sygnalizacją świetlną go wyprzedzał i po przepuszczeniu go #!$%@?ł się na Szydło.
@Sydney_Mobius: lol a ty dalej nie potrafisz czytać. Nie trzeba być ekspertem żeby komentować wydarzenia ruchu drogowego ale trzeba chociaż znać fakty. No i po drugie ty nie komentujesz tego wydarzenia tylko wydajesz wyrok, bo twoje zdania to twierdzenia a nie pytania czy przypuszczenia. Jak można twierdzić, że to seicento #!$%@?ło się na Szydło jak to ona jechała nie po swoim pasie, wyprzedzając na skrzyżowaniu przy podwójnej ciągłej nie wiedząc czy
@wiktorek_pl: wiesz, wszystko co piszę można uznać jako moją opinię, a nie boską wyrocznię. chyba nie muszę za każdym razem zaznaczać "moim zdaniem", "uważam, że" itd. bo to chyba oczywiste, że przedstawiam swój punkt widzenia.
seicento chciało skręcić więc jego obowiązkiem było zaglądnięcie w lusterka i upewnienie się czy go przypadkiem nikt nie wyprzedza, to są podstawy podstaw, ale on słuchał głośno muzyki i był rozkojarzony. dlatego właśnie nie można twierdzić,
seicento chciało skręcić więc jego obowiązkiem było zaglądnięcie w lusterka i upewnienie się czy go przypadkiem nikt nie wyprzedza,


@Sydney_Mobius: Skąd ty to #!$%@? wziąłeś trollu? XD

"Odpowiedzialność tego kierowcy jest wyłączona, gdy przyczyną wypadku drogowego jest nieprawidłowe zachowanie się innego uczestnika ruchu, w tym przypadku wyprzedzającego kierowcę, który planował skręcić w lewo.

Kierowca pojazdu, który chce skręcić w lewo prawidłowo czyli odpowiednio wcześniej zasygnalizuje wykonanie takiego manewru, ma prawo przypuszczać,
@wiktorek_pl: przecież jak np. zmieniasz pas z prawego na lewy to zaglądasz w lusterko czy ktoś nie tnie tym pasem żeby się na niego nie #!$%@?ć. czy może masz #!$%@? bo dałeś sobie kierunkowskaz i "Kierowca pojazdu, który chce skręcić w lewo prawidłowo czyli odpowiednio wcześniej zasygnalizuje wykonanie takiego manewru, ma prawo przypuszczać, że po pasie dla przeciwnego kierunku jazdy nie porusza się żaden pojazd jadący w tą samą stronę co
"Kierowca pojazdu, który chce skręcić w lewo prawidłowo czyli odpowiednio wcześniej zasygnalizuje wykonanie takiego manewru, ma prawo przypuszczać, że po pasie dla przeciwnego kierunku jazdy


@Sydney_Mobius: Przeciwnego kierunku jazdy debilu. Rozumiesz #!$%@?, co to znaczy przeciwny kierunek jazdy i jak to się ma do przykładu, który podałeś? Mam prawko i zjeździłem pół europy, mam nadzieję, że na ciebie nie trafie nigdy na drodze. Nie no co ja #!$%@?, ty jestes trollem,