Wpis z mikrobloga

Coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, więc powiem jeszcze raz - organizacja parkowania na dzisiejszym meczu #lechia #gdansk to jest jakieś kur*a nieporozumienie! Rozumiem podwyżkę cen za parking, ale możnaby łaskawie o tym poinformować, a nie się kur*a mać dziwić że robi się masakryczny korek (bo kierowcy szukają drobniaków). Jakby tego było mało, operator stadionu twierdzi że i Lechia i operator ogłaszali zmianę. Rzeczywiście - 1 notka na stronie stadionu (na samej Lechii nic). Brawo kur*a.
Pobierz tadekpol - Coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, więc powiem jeszcze raz ...
źródło: comment_YZRbxo1hNEbxpqiHfI3HQ4wq6ioiGBgm.jpg
  • 2
@tadekpol: podjeżdżając pod szlaban po spędzeniu prawie pół godziny w korku, z przygotowaną jak zawsze dychą usłyszałem od pani szlabaniarki "15zł a nie 10zł, nowa cena - TO PRZEZ TO TEN KOREK". Z całym szacunkiem dla tej pani, ale skoro ona zauważyła ten związek przyczynowo-skutkowy, to czemu nikt z "zarządzających" tym grajdołkiem ani tego nie przewidział ani nie zareagował w żaden sposób. Wystarczyłoby puścić jednego czy dwóch stewardów żeby w tym