Wpis z mikrobloga

Chciałem napisać to z AnonimoweMirkoWyznania ale po tym co ostatnio działo się tutaj z Hanią, falą piczogniewu i feminizmu na wykopie, to postanowiłem napisać z wlasnego konta by być pod ostrzałem.

Jestem #niebieskipasek, mam dluga brode, chociaż z technicznego punktu widzenia to jest to biuro IT, jednak moje miejsce pracy znajduje się w części biurowca gdzie jest HR czyli tam gdzie są same kobiety.

I pomijając już wszystkie inne aspekty związane z kobietami... czemu kobiety są takie dziwne? #logikarozowychpaskow

Nie ukrywam, że mam zadbana brode i jestem atrakcyjny, ale po prostu nie da się pracowac z tymi samicami które zachowują się jak koczkodany gdy tylko zobaczą mezczyzne...

Przygotowuje raport, więc chcąc nie chcąc gladze sie po brodzie bo to pomaga mi myslec. Robie to przy "stojacym" biurku bo dbam o swoje plecy i widzę za biurkiem jak wszystkie gapią się na moja brode, czasami słyszę jakieś komentarze między jakąś grupką kobiet które mówią o mnie "ale herbatniczek" itd. myśląc że ja tego nie słyszę :| To samo przy sniadaniu. Non stop każda gapi się na moja brode. Parę razy widziałem jak ktoś mi robił zdjęcia z ukrycia, pare razy idiotki nawet flesza w telefonie nie wyłączyly.

Naprawdę odechciewa mi się pracowac w IT widząc te napalone biurwy, którym 50 shades of grey uderza do głowy. Specjalnie zaczałem chodzić na zmiany w godzinach późnych lub wczesno porannych żeby uniknąć tych wszystkich wielkich grazyn ale no nie da się po prostu nie da!!!

Kiedyś chodząc do biura chodziłem prosto po kąpieli, więc zawsze pachniałem, do tego zawsze przed wyjściem (nie tylko do pracy ale ogólnie) się perfumowałem, do tego przychodzilem w kraciastych koszulach, dopasowanych jeansach, bo tak jest elegancko. Minus - moje dupsko w tym było tak podkreślone i każda tak wlepiała we mnie gały, że to jest coś przykrego. Tak samo kiedyś latem kupiłem sobie polo w paski, bo tak jest najwygodniej a tam gdzie chodzę to jest bardzo gorąco. To co się wtedy działo to masakra, każda próbowała nachalnie zagadywać, nachalnie każda koło mnie przechodziła lub "niby przypadkiem" pocierala moja brode.

Ale odkąd to wzbudzało takie reakcje to kupiłem jakieś ohydne dresy, ohydną bluzę, przestalem czesac brode, specjalnie po kąpieli nie używałem kosmetyków itd, full IT trol mode. ale to nie pomaga. Nawet jak ubieram się najgorzej jak potrafię, nawet jak pozbywam się zapachu kosmetyków to nawet to nic nie daje :/

I NIE, WCALE NIE JESTEM PRZEWRAŻLIWIONY.

Już nie mówię o takich żałosnych zachowaniach jak niektóre "szefowe gniazda" które specjalnie chodzą koło mnie parzyc kawe, głupio uśmiechając się koło mnie i napinając swoją klatę i chodząc jakby je coś wygięło, bo myślą że mi zaimponują swoim wyglądem.

Ja nie jestem niebieskim paskiem z kijem w dupie ale chodząc do pracy ja chcę po prostu PRACOWAĆ W SPOKOJU!!!!

A wiecie czemu dziś to napisałem?

BO WŁAŚNIE KOLEGA NA FACEBOOKU MNIE ZAWOŁAŁ I ZOBACZYŁEM WPIS NA FANPAGE MOJEGO KORPO JAK JAKAŚ #!$%@? "TYPOWA MARIOLA Z HR'U" WRZUCIŁA ZDJĘCIE JAKIE MI ZROBIŁA Z UKRYCIA I GENEROWALEM ZAMOWIENIE SPRZETU GDZIE ZNOW GLADZILEM SIE PO BRODZIE. Nawet nie odpowiedziałem, tylko zgłosiłem to zdjęcie żeby je usunęli. Tylko że ma kilkanaście udostępnień i w cholerę lajków, 120 narazie -,-

KURNA!!!!!!!!! JA PO PROSTU CHCĘ PRACOWAĆ W SPOKOJU.

Naprawdę mam wrażenie że większości kobiet menstruacja odbija do mózgu, SERIO... Mam straszny ból dupy pisząc to... nie jestem żadnym atencjuszem ale też nie wiem co robię na wykopie bo siedząc tutaj można dostać RAKA. Tutaj też większość #rozowepaski ma obsesje na punkcie seksu.

I wcale nie jestem jakimś ministrantem... mam NORMALNA ZONE, i nie jestem zainteresowany innymi. Mamy udane życie seksualne... piszę to bo pewnie zaraz by się na tym portalu wyzwiska w moją stronę pojawiły że to ja jestem winny... albo że jestem jakims ministrantem ze snickersem w dupie... albo coś...

#rozowepaski #it #logikarozowychpaskow #gorzkiezale ##!$%@?
Pobierz r.....l - Chciałem napisać to z AnonimoweMirkoWyznania ale po tym co ostatnio działo ...
źródło: comment_1ZRH9i1G8kpKiapVvrj4XdvDdVIxfMQF.jpg
  • 65
I pomijając już wszystkie inne aspekty związane z kobietami... czemu kobiety są takie dziwne? #logikarozowychpaskow

Nie ukrywam, że mam zadbana brode i jestem atrakcyjny, ale po prostu nie da się pracowac z tymi samicami które zachowują się jak koczkodany gdy tylko zobaczą mezczyzne...


@roball: Kolego, tego typu zagadnienia, to najmniejszy problem w pracy w otoczeniu kobiet, badz z kobietami. Poznalem w zyciu zaledwie kilka, z ktorymi dalo sie normalnie kooperowac. Generalnie,