Wpis z mikrobloga

@Twinkle no nie chciałem, ale krew mnie zalewała przy każdej reedycji. Fajne bylo uczucie posiadanie czegoś unikalnego.

Nawet kiedys w miejscowości obok Eldo podpisywał płyty i wszyscy rzucali mu do podpisu Nie pytaj o nią bo akurat byla premiera. A ja rzucilem mu ,,opowiesc o...,, i jak ją zobaczył to wciagnał okładkę i mi pokazywał kto z tych zdjec już umarł, z kim sie kontakt urwał itp. Mowil ze sam nie ma
@Twinkle: Zamawiałem "Muzykę emocjonalną" było tych płyt tylko 5000szt, z tego pierwsze 500 z autografem.
Można było zamówić tylko na jednej stronie, zapłaciłem prawie 40zł z przesyłką i czekałem chyba dwa tygodnie, po tym czasie #!$%@?łem się bo myślałem że to wałek, wysmarowałem mejla i dalej czekałem, znowu tydzień bez odpowiedzi, więc napisałem kolejnego mejla tym razem napisałem, ze skieruję sprawę na policję ( oczywiście nie chciało mi się tylko postraszyłem
@Twinkle juz sie nie jaram tym. Kiedys przypadkowo trafilem na aukcji grammatik 3 za 6zł sztuka. Kupulem 10szt poczekalem rok i sprzedawalem po 80zł jeszcze mi chyba kilka gdzies lezy. Nowek w folli.