Wpis z mikrobloga

@boradacz: dlaczego "mityczne"? Uważasz że nie ma ludzi którzy swoje idee podoprządkowują temu co wyczytają co w GW im napiszą albo w "Faktach" powiedzą? Że mimo iż jedyny helikopter bojowy jaki widzieli był w "Rambo III", będą się z zawzietością pitbula wykłucali o wyższość Caracali nad jakimkolwiek śmigłowcem. Że mimo iż jeżdżą tylko rowerem są nagle ekspertami od prawa drogoweg i wiedzą kto zawinił a kto nie? Ja ich określam zbiorczo:
@Wotto: nie powiedziałem, że jest niewinny i że trzeba go sponsorować, powiedziałem tylko, że osoby, które uważają, że maja moralną wyższość nad innymi, chcą go właśnie zapuszkować. Teraz wykaż, że strona pisowska nie uważa, że ma moralną wyższość nad resztą społeczeństwa xD
@kamien23: Cieszę się, że dyskutujesz ze mną o tym co napisałem w całości, zamiast czepiać się jakiegoś jednego zwrotu, którego użyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli chodzi o ludzi, którzy czytają GW i oglądają Fakty, to tak, tacy ludzie są na pewno, ale ciskanie terminem "lewactwo" w ludzi tylko i wyłącznie dlatego, że nie zgadzają się z twoją wizją świata (jakakolwiek by on nie była) według
@boradacz: no stąd że śmieszą mnie ludzie którzy ślepo idą w jakąś ideę bez żadnego przygotowania ani znajomości tematu, tylko dlatego że zrobią tym na złość innej opcji politycznej, niczym mała dziewczynka ktora tupie nogą bo nie chce śniadania. Najpierw komisja wenecka, później caracale, teraz prawo drogowe. Każdy "cyklista" i "wegetarianin" nagle jest ekspertem od tych spraw
@Wotto: nie wiem skąd pomysł że to ja mam coś udowadniać, skoro to ty bronisz tezy składania się się na podejrzanego w sprawie o popełnienie wyroczenia/przestępstwa. I to nawet nie na adwokata, ale na autko, żeby miał nowe i ładne (w nagrodę?)
Osoby które mają moralną wyższość nad nim nazywają się "policja" "sąd" i "prokuratura". Skoro organy postawiły mu zarzuty, na podstawie zeznań świadków i materiałów zebranych z miejsca zdarzenia to
@Datura: dlaczego projekcja? Ja się nie wykłócam z nikim jaki jest najlepszy śmigłowiec, bo tego nie wiem. Nie wykłócam się z nikim o winę w wypadku, bo tego nie wiem. Za to mówie - poczekajmy na wyrok sądu. Gdzie w tym jest projekcja przywar? W zdrowym rozsądku? W zostawianu oceny specjalistom? Postaraj się bardziej jeśli chcesz mnie pokonać w dyskusji bo na razie słabo
tzw. domniemanie niewinności

@Kampala: tak zgadza się - ale domniemanie niewinności oznacza że nie rzucajmy w niego kamieniami dopóki nie zostanie skazany, a nie że mamy każdemu podejrzanemu kupować willę z basenem, bo póki co jest niewinny
@kamien23: W sumie z tą Komisją Wenecką to nie wiem o co ci chodzi. O to, że MSW wystąpiło o opinię czy o to, że opozycja o nią wystąpiła? Naprawdę myślisz, że to chodzi o to żeby komuś zrobić na złość? No i bardzo urocze jest to, że zamiast pisać "lewactwo" piszesz "wegetarianie" i "cykliści".
@boradacz: to był żarcik. Ale dosyć celny bo przecież wszystkie te środowiska od feministek, przez kampanie antyhomofobiczne, aż po partie polityczne PO i Nowoczesna się wzajemnie adorują i wspierają mimo iż mają pozornie różne cele. (ergo #lewactwo ) No jeśli do zeszłego roku nikt nie wiedział co to w ogóle jest "komisja wenecka" albo "caracal" i nagle pada sygnał z TVNu : carakal to najlepszy śmigłowiec na świecie, to każdy kto
@kamien23: Jak widzę twoją definicję lewactwa to naprawdę jest mi żal. PO i Nowoczesna to lewagi! A co jeśli ktoś nie będąc tymi twoimi lewakami nie wiedział czym jest komisja wenecka, caracale, a i tak bez przygotowania, po prostu, wypowiada się na te tematy powtarzając mądrości wyczytane z jakiejś tam gazety to kim jest?