Wpis z mikrobloga

najpierw przez tydzien snilo mi sie, ze wchodze na rusztowania lub bardzo wysokie budowle, ktore pod wplywem mojego ciezaru zaczynaly sie bujac no i zeby sie nie #!$%@? ze szczytu zaczynalem balansowac cialem. zawsze konczylo sie to w ten sam sposob... no i podczas spadania budzilem sie spocony i zmeczony. nie wiem skad ten sen... na rusztowaniach nie robie. po co wchodzilem? sam nie wiem.

teraz mam sny "samochody"
jezdze w snie sobie po okolicy, chce zawrocic, cofam i nagle brakuje hamulcow. #!$%@? w mur i sie budze. tez zmeczony. juz mialem dwa sny, ze wiedzialem aby nie hamowac bo przywale i wstane zmeczony!... no ale i tak przywalilem.

wszystkie akcje dzieja sie o godzinie 1:50 do 2:00 w nocy.
zawsze o tej samej porze sie budze...zawsze. nie ma znacczenie kiedy poloze sie spac. czy o 20 czy o 23.
#sny ##!$%@? #depresja ?
#takaprawda #psychologia #psychiatria
  • 11
Masz jakies stresy czy cos? Ja miewalem porobne motywy w snach. Snilo mi sie, ze wspinalem sie wysoko na drzewo i bylem na galezi ktora byla taka niepwwna i chwile przed jej zarwaniem budzilem sie. Nic przyjemnego. Nie pamietam, zebym mial jakies stresy w tamtym okresie. Samo jakos minelo.
@KENOX może rzeczywiscie masz jakies stresy? Albo np. jakies oczekiwania od zycia i boisz, ze sie nie spelnia? Probowales przeanalizowac swojaktualna sytuacje zyciowa?
@KENOX to Mireczku jedynie co moge Ci powoedziec to: powodzenia! Tutaj raczej nikt Ci nie pomoze. Musisz sobie sam z tym poradzic albo wlasnie udac sie do specjalisty. Wg teorii niektorych psychologow sen jest tylko "odbiciem naszego stanu wewnetrznego". Zgodnue z ta teoria poradzenie sobie z tym czyms sprawi, ze nieciekawe sny znikna a sam bedzieszsypiac lepiej. Jeszcze raz powodzonka!
@KENOX: Mi się śni,że uciekam przez las przed czymś i nagle zaczynam wpadać w jakąś przepaść, a sen kończy się wraz z momentem uderzenia o dno przepaści, w chwili budzenia się wykonuję taki ruch, jakby szarpnięcie całym ciałem, i wtedy poczucie grawitacji wraca, czasem jest mi niedobrze (mam lęk wysokości), i też jestem potem bardzo zmęczona. Też nie wiem, co z tym fantem zrobić...