Wpis z mikrobloga

@bahanadala: Czy ja wiem. Oni to robią dla idei, bo chcą, bo muszą, bo religia ich napędza. Ja mam poczucie.. hmm.. zemsty?. Nie czuję jakiejś wewnętrznej potrzeby porywać samolot, być katem, mordować na już, bo bóg mi tak kazał.
Czy bym się cieszył jakby tam coś pieprznęło? Pewnie miałbym z tego cichą satysfakcję - nie wiem - jakoś dla zasady. Nie wydawałbym z tej okazji przyjęcia, albo wielbił Jezusa.
Tak, pewnie
bardzo jestem jestem chory, jeśli nie mogę się doczekać takiej akcji? :P


@RRybak: Nie, zwyczajnie błędnie zakładasz, że z pewnością nie będziesz w takim samolocie.
@RRybak: Gdzieś w trakcie twojego wychowania powstały bardzo silne rysy. Fantazjujesz o śmierci innych osób i sobie to racjonalizujesz. Tak nie robią normalni ludzie. Spójrz szczerze w głąb swojej duszy. Kochasz i jesteś kochany? Problemy o których piszesz praktycznie nie dotyczą ciebie. Media wmówiły ci strach i nienawiść. By tobą manipulować. Osiągnęły sukces. W Polsce ginie rocznie więcej osób w wypadkach samochodowych niż w ostatnich 50 latach łącznie zginęło ludzi w
powstały bardzo silne rysy... Fantazjujesz o śmierci ... tobą manipulować.

@bahanadala: Łooo jezu, ale Ty płyniesz. Tak się składa, że mam osobiście za co nienawidzić muzułmanów - mylisz się, że nic nie straciłem. Ale mimo to nie biegam za nimi z nożami. Media? Media każą ich kochać przecież - tolerować i akceptować, więc chyba średnio ta manipulacja wyszła.
I tu dochodzimy do podsumowania - MOGĘ pisać co chcę. O tym kogo
@RRybak:
Gdzie płyne? Gościu piszesz, że fajnie by było jakby ktoś zginął w zamachu terrorystycznym.
Co straciłeś przez wszystkich muzułmanów? Mnie spotkały nieprzyjemności przez chrześcijan i Polaków. Zostałem kiedyś pobity, okradziony. Czy w obec tego chciałbym, żeby Polaków ktoś pobił i okradł? Jakie media każą ci kochać terroryzm i go akceptować? Zdajesz sobie sprawą, że ekstrema są zawsze złe i nie można tego tak porównywać?
Nie możesz pisać co chcesz, bo
@bahanadala: Przecież nikogo nie obraziłem. Jeśli się poczułeś urażony, to już Twoje odczucie. Życzenie śmierci nie jest zakazane, nawoływanie do zabicia jest. Jak chcemy tak wykręcać, to nie napisałem, że fajnie jakby tam ktoś zginął, tylko jakby coś tam pieprznęło :P

I nie #!$%@?, bo nie napisałem, że wybiłbym wszystkich muzułmanów, nie bawmy się w Hitlera. Mam dobrych znajomych muzułmanów w Polsce, mam znajomych i wrogich w Niemczech. Znam