Wpis z mikrobloga

Reklamy Pegasusa IQ-502 z pism „Spider-Man” i „Secret Service" z początków lat 90. Kultowa konsola była w rzeczywistości podróbką 8-bitowej Nintendo NES, a na pierwszych pudełkach znajdowało się nawet logo tej firmy i podobizna Arnolda Schwarzeneggera (oczywiście bez zachowania praw autorskich). Pegasus pobił wszelkie rekordy sprzedaży, wychował całe pokolenie gamerów i utorował drogą na polskim rynku, dla bardziej zaawansowanego sprzętu.
Pewnie niejednemu mireczkowi teraz łezka w oku się kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cała historia legendarnego "szarzaka": link


#pegasus #gry #staregry #konsole #nintendo #lata90 #gimbynieznajo #ciekawostki
Cz_zalajk - Reklamy Pegasusa IQ-502 z pism „Spider-Man” i „Secret Service" z początkó...

źródło: comment_I3qrYdbYkVwQsugDZ34XelePOQCQbTLy.jpg

Pobierz
  • 8
@alfasamiec: Ja wyciągałem płytki i zamieniałem obudowę z droższej wersji. Później do armena na bazar i wymianka na droższą wersję. To były dopiero lifehacki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety w moim szarzaku pękło wejście na kartridże, więc to nie kwestia ustawień TV :(
@Cz_zalajk: Wczoraj opowiedziałem znajomemu z Dominikany (który swoją drogą jest fanem starych konsol) o Pegasusie. Zafascynowała go jego historia w Polsce i doznał szoku gdy wspomniałem, że ten sprzęt był właściwie lepszy od oryginalnego Famicoma, ze względu na możliwość odłączenia padów. Zadeklarował że sobie skołuje własny zestaw gdy tylko będzie okazja.