Wpis z mikrobloga

Rasista @cuckslayer: pisze o "kryminogennych podgatunkach ludzkich", "osobnikach negroidalnych", a wszystko to oczywiście w kontekście "zbrodni na białej rasie". @cuckslayer: to użytkownik ze stażem 2-miesięcznym, prawdopodobnie multikonto jakiegoś rasisty, antysemity i ksenofoba. Promuje serwisy rasistowskie i negujące Holocaust jak http://diversitymachtfrei.blogspot.bg/ czy http://www.informationliberation.com/search.php?q=holocaust.

http://www.wykop.pl/link/3606653/zahifiony-negroid-wzialem-biala-s-ke-bez-kondoma/#comment-43252487

#neuropa #bekazprawakow #bekazrasistow #rasizm #antysemityzm
Pobierz g.....k - Rasista @cuckslayer: pisze o "kryminogennych podgatunkach ludzkich", "osobn...
źródło: comment_skANutEx9OjZFhOneC19majuPHnzE2LL.jpg
  • 22
@glosnik: w sensie nauka jak mówi że homoseksualizm jest naturalny jest cacy, a jak o różnicach rasowych to be i metodologia zła zawsze? Taki tort z którego można wykroić to co nam odpowiada i zarzucać innym ciemnogród?


@Usmiech_Niebios: głównie dlatego ze wiekszosc z tych badan przedstawionych jest zmyślona: 2 z 5 badań przedstawionych przez tego typa to "widom brzutowicz 2006"- spróbuj znaleźć te badanie
@glosnik: @a665321: rozumiem. Znalazłem na przykład taką stronę https://neociceroniantimes.wordpress.com/2016/08/21/why-the-decline-of-americas-average-iq-is-a-cause-for-concern/ i mimo że wygląda na prawdziwą, badania w niej uwzględnione również mogą nie zostać wykonane poprawnie. Zastanawia mnie jedynie pewność dotycząca niemożności uznania homoseksualizmu za chorobę w przyszłości (kiedy dowiemy się więcej o funkcjonowaniu człowieka) i zarzucania antynaukowego podejścia za samo rozpatrywanie tej możliwości, połączona z etycznym podejściem do kwestii rasowej - muszą one być równe, jeśli ktoś mówi że nie,
plasuje was w obozie przeciwnym do mojego - dla mnie prawda jest ważniejsza od etyki i tak jak ludzie powinni mówić o niskim zaufaniu społecznym w Polsce i jego przyczynach, tak również ilość testosteronu u "czarnych" i korelacja z przemocą nie powinna być ukrywana. A jeżeli zostanie udowodnione że jest ona błędna - należy ją odrzucić. Ale jaką wartość ma test, jeżeli wynik musi być etyczny?


@Usmiech_Niebios: Przede wszystkim, ja nie
nawet nie sprawdzając czy te dane faktycznie są poprawne- ważne że jest zgodne z twoimi poglądami.


@a665321: nie będę udawał że posiadam wystarczającą wiedzę aby określić profil, poziom i metodykę przeprowadzania badań w innym języku, oraz dziedzinie którą nie zajmuję się na codzień, zatem nie kwestionuję ich słuszności. To co kwestionuję to brak akceptacji możliwości że takie wnioski mogą być prawdziwe, oraz cenzurowanie ich moderatorami. Jeżeli kwestionujesz i uważasz za niewiarygodne
Pobierz Usmiech_Niebios - > nawet nie sprawdzając czy te dane faktycznie są poprawne- ważne ż...
źródło: comment_ADMaYF8qIUYtTR8E16R4u6XxwRFci3Xb.jpg
@Usmiech_Niebios:

1. cała dyskusja i w tym mój wywód odnosiły się do tego że niejaki @cuckslayer wrzuca swoje intelektualne wysrywy mówiąc że są poparte badaniami, dodatkowo ludzie go plusują/popierają bez jakiejkolwiek weryfikacji- co więcej, moje wytknnięcie tego spotkało się ostatnio z zaminusowaniem.
2. ja osobiście nie mam żadnych poglądów na sprawę i też nie wiem czemu miałbym zapoznawać się z tym artykułem- wygląda legitnie ale nie jest związany w żaden sposób
cała dyskusja i w tym mój wywód odnosiły się do tego że niejaki @cuckslayer wrzuca swoje intelektualne wysrywy mówiąc że są poparte badaniami,

Zgadza się. Ja z kolei odnoszę się do prób cenzurowania za pomocą banów, co mnie po prostu mierzi.

a osobiście nie mam żadnych poglądów na sprawę i też nie wiem czemu miałbym zapoznawać się z tym artykułem

Ja z kolei nie będę udawał że jestem obiektywny, ale nie posiadam
@Usmiech_Niebios typowa szkola boasowska, poczytaj sobie o tym. Prad (anty)intelektualny, nienaukowy, ktory zdominowal nauke dot. Ludzkich ras. Zgadnij, przedstawiciele jakiego narodu mieli najwiekszy wklad w promowanie twj pseudonauki?