Wpis z mikrobloga

Coś się chyba na wykopie nieciekawie robi, skoro znów jestem bordo a aktywność miałem ostatnio niemalże zerową. Przy okazji chciałbym się pochwalić w jakim porypanym kraju żyjemy - Sojusz LEWICY Demokratycznej (dawne PZPR jakby ktoś nie kojarzył), chce obniżki podatków. W sumie niemalże tylko oni to robili, a ponoć w Sejmie nie ma obecnie żadnej lewicy tylko "prawica" oraz "liberałowie"....link, SLD to praktycznie jedyna partia na jaką bym głosował, inne to Wolność oraz ugrupowanie Kukiz.

Obniżenie podatku VAT z 23% do 21% ma za zadanie zwiększyć popyt, a tym samym nakręcać wzrost gospodarczy w Polsce. VAT jest podatkiem de facto regresywnym, dlatego też na tej zmianie najbardziej skorzystają osoby o najniższych dochodach.

#przywrocimynormalnosc


Ciekawe co na to powiesz @Internet_the_explorer specjalisto od tego podatku i nie tylko?;]
#oswiadczenie #chwalesie #takaprawda #polityka #czarnyhumor #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
Pobierz Kaczypawlak - Coś się chyba na wykopie nieciekawie robi, skoro znów jestem bordo a ak...
źródło: comment_TczHEOuOZ8W3PetDpaNIiJUL5tOkNt7R.jpg
  • 12
@Dziki_Bigos: chyba tylko w Polsce pojęcie lewicy i prawicy jest tak swobodnie interpretowane. Wystarczy zapytać kto rządzi w sejmie:
- prawak powie że lewaki i hurrr durr w sejmie nie ma żadnej partii prawicowej
- lewak powie że prawaki i hurr durr w sejmie nie ma żadnej partii lewicowej

i tak, jak to ze wszystkim w tym kraju, jest to zarówno prawdą jak i kłamstwem, a wszystko zależy od interpretacji, punktu
@chrupol: Ja już wolę SLD, od klonów partii Centrum i Unii "Wolności", serio bardziej liberalni i prawicowi są od tamtych. Wychodzi moim zdaniem na to, że Magdalenka i dopuszczenie tej "opozycji" to najgłupsza rzecz w naszej historii w ostatnich kilkudziesięciu latach.
@Dziki_Bigos: Mówią jedno, robią drugie. Zobacz na takie PO, mieli być nawet chadecją xD
@Amarantus_Ekspandowany: Dałem Ci plusa, gdyż masz praktycznie w pełni rację. Jednak partie w Polsce
@Dziki_Bigos: Jakby to zrobili to do teraz byłbym ich wyborcą, ale nie bo to lewaki i VAT podniosły.
@chrupol: SLD to stara lewica, ogarnięta w miarę, gdyż wiedzą, gdzie socjalizm nawala. PiS tego nje wie, a cechy nowoczesnej lewicy to już działka: RAZEM, PO i N. Do tej pory pamiętam jak RAZEM doslownie wyło z rozpaczy, że subwencji nie dostanie.