Wpis z mikrobloga

Oglądam teraz pierwszą część tego całego Greja, no i powiem Wam że kisne z #logikarozowychpaskow

Laska oczywiście się szanuje, ale daje dupy za nowego laptopa, samochód itd. Ale nie o tym. Gość na samym początku jej mówi, że nie pasują do siebie, bo ona romantyczka a on "rżnie nie kocha". Ona się mimo wszystko zgadza, ruchają się, gość ją leje w "bawialni", ona chce więcej MIMO ŻE ON NA SAMYM STARCIE JEJ MÓWIŁ, że nie będzie go dotykać ani nic, a on będzie ją karać i ruchać.

Ona mówi, że ON MA JEJ NIE ZMIENIAĆ a to ona zgodziła sie na warunki, że łączy ich tylko seks a nie coś więcej, ona sobie ubzdurała, że może coś być więcej. Chce z nim gadać o życiu, chce go dotykać - A NA SAMYM POCZATKU SIE ZGODZIŁA NA WSZYSTKIE JEGO WARUNKI
I to ona chce go zmienić z tego co on lubi na to, żeby byli w związku i #!$%@? wie co...

No #!$%@? mać. A teraz jak zlał ją po dupie pasem to ona płacze i mówi, że ma jej nie dotykać i "CZY TO CI SPRAWIA PRZYJEMNOŚĆ?!" - no #!$%@? nie, robi mu bo mu za to płacą że bije laskę pasem po dupie w filmie XDDDD

#!$%@?. Idę się przejść xD

#film #filmy #50twarzygreya #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz
źródło: comment_o9AZTRSHTeGZ78RbmHdcOLmvogOja2oB.jpg
  • 27
@Lapidarny: Ej, powinieneś dobrze się bawić na tym filmie, ponieważ może nie jest to coś genialnego, to jednak jeśli wyłączy się mózg oraz weźmie się pod uwagę to, iż jest to bajka dla dorosłych, to będziesz się świetnie bawił.

PS Jeśli chcesz recenzję bez spoilerów, to ogarnij LINK
@Lapidarny: Wiesz jaka mnie myśl naszła po obejrzeniu 45 minut pierwszej części Greya? Całe te porównania do Zmierzchu są nie do końca na miejscu. Oglądałam 3 części Omena (seria filmów o Antychryście Damienie Thornie) i niesamowite jest to, jak Damien i Grey są do siebie podobni! Nasz mały diabeł prowadzi niezwykle dochodową firmę, której jedną z gałęzi jest GMO (zawładnięcie rynkiem żywieniowym i porównanie GMO do dzieła szatana, jakie zręczne hihi),
@Hanyu: Ja się na filmach nie znam, oglądam gdy mam ochotę się trochę odstresować i porobić coś innego niż zawsze. Szukam czegoś na internecie, klikam cokolwiek i leci. Jeśli mnie zainteresuje - oglądam, jeśli nie - idę dalej szukać. Ciężko mi do czegokolwiek tego całego Greja porównać, a dzisiaj obejrzałem tylko dlatego, że kiedyś już próbowałem ale nigdy mi się nie udało go obejrzeć bo dawałem radę do 5 minuty, a