Wpis z mikrobloga

Cumple, mamuśka chce sobie wziąć abonament. Szukamy czegoś wartego uwagi. Warunkiem jest telefon z Androidem. Teraz tak czy warto iść w abo? Np. #play formuła solo za 40 zł z telefonem (400 trzeba dopłacić przy telefonie hułej p8 lite). #plus tam drożej. Czy może iść w kartę? Jeśli tak to jaka oferta jest w tej chwili najbardziej korzystna? Potrzebuje nielimitowane rozmowy (mogą też sms, ale wysyła bardzo mało) i jakieś internety. Ze 2 giga styknie. Jeśli ktoś coś wie - jak to jest z tymi zniżkami pracowniczymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Wołam #telekomunikacja #telefoniakomorkowa #telefony #abonament #nakarte #rbm #redbullmobile #virginmobile #plush #playnakarte
  • 12
@Triak: p8 lite za 649 nówka sztuka- po cholere wchodzic w abonamenty? to było dobre 10 lat temu, teraz wiążesz sie na conajmniej 12mies i bulisz za to czego nie wykorzystasz. Karcioszka play- 25zl na miesiac, pakiet neta jak trzeba, pakiet min/ sms i w kazdym razie zmieniasz tel jak trzeba, w kazdym razie doładowujesz konto za wiecej/ mniej a w sytuacjach patolo wywalasz karte i zmieniasz operatora bez #!$%@? sie
@Nadox: Patrzyłem oferty p8 lite - około 550-600 trzeba dać W play - dodatkowa dycha co miesiąc za telefon czyli 240zł za 24 miechy + 400 na wejsciu za telefon. Czyli 640 ziko suma summarum. Chcąc kupić nówkę trzeba około 700 ziko w jakimś sklepie dać. A jaka jest obecniej najlepsza oferta na kartę?
@StaraSzopa: Ok - przeglądnę ofertę tego operatora. Jakieś inne propozycje jeszcze co do operatorów?
@vauecki: zapodasz stronkę gdzie jest za 649 nówka? na ceneo wywala mi tylko za 679 ;/ Oczywiście masz rację. Dlatego zbieram argumenty do tego żeby kwota jednorazowo do wydania z telefon była wyjaśniona. Stąd też przeliczenei ze w sumie w play wyjdzie to samo biorąc w abo, a jesteśmy związani umową.
Twoim zdaniem oferta play na karte jest najlepsza? Oni chyba tam mieli różne warianty starterów? Wypadłem z obiegu startówek :(
@Triak nie wiem, nie znam się ale zazwyczaj operator nawet jak daje telefon za 1 zł to wychodzi mocno na + za hajs z abonamentu i mogą kupić ze dwa kolejne takie telefony jak ci dali
W carrefourze na dziale mięsny... a nie... na elektronice są za 649 do wyczerpania zapasów. Jeszcze wczoraj widziałem. Moim zdaniem Play #!$%@?ł system ostatnimi laty. MIałem abonament, miałem mixa i mam karte- teraz jestem wolny, bez pierdzielenia sie z papierkusami. Płace dokładnie za to z czego skorzystam. http://www.play.pl/oferta/play-karta/ - tu masz ich simy. Kwestia indywidualna co dla matuli bedzie najkorzystniejsze
@Triak: Sprawdź nju mobile w abonamencie. Wygląda zupełnie inaczej niż Ci opisują, bo masz pewien limit płatności, którego nie przekroczysz chociaż telefony/smsy są nielimitowane, a po włączeniu odpowiedniej usługi im dłużej trwa umowa tym więcej internetu masz. Umowę też można rozwiązać w każdym momencie i nie trzeba się zobowiązywać, ale to akurat jeśli masz swój telefon.
@Triak: są raty np. w Euro RTV AGD, do tego bierzesz ofertę na kartę.
Po pierwsze - w ofercie na kartę nie jesteś zależny od danego operatora, czyli jeśli w Twojej okolicy coś się #!$%@?, lub operator będzie leciał w kulki, przenosisz numer do innego.
Po drugie - obecnie no limit to ~25 zł, więc o 15zł taniej niż w abonamencie Play (i dostajesz do tego smsy i więcej niż 2GB).
PepeXD - @Triak: są raty np. w Euro RTV AGD, do tego bierzesz ofertę na kartę.
Po pi...

źródło: comment_GoiHotxLayIruQ2dFcqJKf3wpiFC36Dj.jpg

Pobierz