Wpis z mikrobloga

Oglądacie #legion Mireczki i Mirabelki?

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem. Ten serial od strony realizacji jest mistrzowski. Dobry mindfuck i uczta dla oczu i uszu.

Fox się postarał i mam nadzieję, że będzie to produkcja która pokaże ignorantom, że w świecie superhero można zrobić ciekawą produkcję nie będącą #!$%@? się po mordach.

Osobne oklaski na stojąco dla odtwórców głównych ról, niech im się posypią nagrody i rozkręci kariera bo są świetni.

Szykuje się najlepszy serial w realiach komiksowych, chociaż zdaję sobie sprawę, że to dopiero początek i może się skończyć jak The OA. xD

Jakby ktoś szukał podobnego komiksu dostępnego u nas to polecam Elektra Assassin wydana u nas przez Egmont. Komiks serwuje podobne pranie mózgu. Jedna z lepszych rzeczy jakie czytałem chociaż na początku odpycha i nie każdemu może przypaść do gustu kreska naszego rodaka(dla mnie jest genialna).

#marvel #seriale #komiks
KiedysMialemFejm - Oglądacie #legion Mireczki i Mirabelki?

Ja jestem pod ogromnym ...

źródło: comment_aqXdUNPt1AYrxTj2JHCtfG5HOzSdB3Vo.jpg

Pobierz
  • 12
@janushek: Jest mutantem z chorobą psychiczną. Ale Marvel, to każdy domyślnie myśli o będzie #!$%@? się trykociarzy

Zauważ, że napisałem o serialu jako o dziejącym się w świecie superhero i nie nazwałem Legiona seperherosem

W komiksach masz podobnie jest superbohaterskie łubu dubu i produkcje ambitniejsze. Mam nadzieje, że dzięki serialowi parę osób sobie to uświadomi.