Wpis z mikrobloga

@rybsonk: Ja na miejscu dziewczyn od razu bym zadzwonił na policję, szlag mnie trafia kiedy jakiś śmieć podchodzi do mnie na ulicy z czymś co nie dotyczy drogi do danego punktu. Raz jak żul do mnie podszedł i zaczął sępić drobniaki to dostał z liścia.
@rybsonk: Tamto konto nie jest moje. Tak jak mówiłem, możesz udawać błazna przed dziewczyną 4/10 jeśli sprawia Ci to przyjemność, nie ma w tym nic złego tak jak w tym, że ja lubię spędzać czas w towarzystwie ładnych kobiet za pieniądze i nie mieć względem nich żadnych zoobowiązań. Dzwonisz z reguły pod dwóch dniach od dostania numeru, żeby nie wyjść na desperata, czy może po trzech, żeby zapewnić więcej emocji?
@rybsonk: To przy spotkaniu, ale umówienie spotkania od razu na drugi dzień to ryzyko, że zostaniesz uznany za desperata. Na randce obowiązkowo metoda push pull, żeby było więcej emocji. Mi to osobiście nie odpowiada, dlaczego miałbym robić wszystko tak jak kobiety sobie tego życzą skoro stać mnie na natychmiastowy seks? Wysyłam smsa do znajomej divy i jestem wtedy kiedy mi pasuje, a wydatek 150zł to żaden wydatek, chyba, że jest się