Wpis z mikrobloga

@rzeznikmocy: Minimum to podstawka + 5 przygód. W sklepie, o ile znajdziesz komplet, to około 550zł. Do tego przydaje się bardzo jeszcze character addon deck - kolejne 70-80zł. Warto szukać używki, można znaleść całość (wraz z addon deckiem) w okolicach 450-500zł, a po przejściu odsprzedać. Albo być #!$%@? jak ja i kisić na półakch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jednobrewy: To co na zdjęciu kosztowało mnie 600zł. Podstawka + 5 przygód + 6 class decków (pasują do wszystkich kampanii) + koszulki Ultra-Pro na wszystko + 6 kart promo (nie wyceniam, ale potrafią kosztować). Stan idealny. Brakuje character addon decka, ale to dokupię już normalnie.
@rzeznikmocy: ja mam na sprzedaz calosc 1 kampanii ( podstawka character pack oraz pierwsze 2 scenariusze grane, 3-6 powinny pachniec nowoscia ):> Kupilem po tym jak zachwalal strasznie @Jednobrewy , 2 tyg pozniej okazalo sie ze ta sama kampanie ma kumpel kumpla z ktorym czasem w plansze cisniemy, a 2 miesiace pozniej znajomy sie do miasta z innego przeprowadzil i teraz wyszlo mi ze musze albo sprzedac albo wymienic na inny
@aryss: Zawsze marudzą żydki cholerne. Robiłem ostatnio wyprzedaż około 20 gier od razu z notką - bez negocjacji. O dziwo, pomogło. Prawie wszystko co ludzie pisali to konkrety. Ze dwie zniżki dałem, bo albo dobrze się rozmawiało albo gość powołał się na uszkodzenie.