Wpis z mikrobloga

Po analizie dotychczasowego procesu i wcześniejszych ustaleń, mam pytanie. Niebieski wykonuje telefon do siostry, do swojego partnera, do chłopaka Ewy /on nie odbiera/... Tłumaczy że nie wie co się stało, że się martwi o Ewę, ale nie wykonuje telefonu do Ewy. Na sprawie wyszło, że niejednokrotnie do niej dzwonił wcześniej w sprawach służbowych. Odpowiedź prosta nie musiał do niej dzwonić, bo wiedział że nie odbierze.

#ewatylman
  • 17
Skoro śledzisz proces i wcześniejsze wyjaśniania Niebieskiego, to jak doszedł do stacji benzynowej wykonywał telefony do swojego chłopaka, potem do siostry i do chłopaka Ewy. Ale skoro się rozstał z Ewą żywą dlaczego nie wykonał do niej telefonu. Skoro ja się z kimś roztaję, to wiem gdzie ta osoba jest i nie wykonuje telefonów po całej rodzinie. On nie zadzwonił do Ewy bo wiedział że nie ma po co do niej dzwonić.
@insanebelieve @Madziullah @leech: dokładnie. Nie mówię że Adam Z. jest 100% niewinny ale on z tego wyjdzie i go wypuszczą a jak jeszcze postara się to dostanie odszkodowanie za to że za długo go trzymali (1,5 roku prawie) bo kwalifikacja czynu od początku mogła być łagodniejsza - za nieudzielnie choć nie było pewności. Ciągle myślę tym Adamie O. dla mnie to się nie klei siedzi w domu i gra choć kiedyś
@mirek_1: Gdybyś pojechał jej szukać to byś zostawił ślady. Byłbyś w tych knajpach na monitoringu, na ulicznym też. Wziąłbyś telefon, bo przecież jechałbyś szukać, a nie zabijać - nawet jak byś był zły - a nawet tym bardziej, bo byś nie kalkulował w złości. No i od 1.45 do 3.20 musiałbyś czaić się na skwerze Łukasiewicza! Po co? Przecież jakbyś ją zobaczył pijaną na ulicy, zabrałbyś do samochodu, a nie pozwolił
@1korner: dopisz jeszcze sceny zazdrości szukanie dowodów zdrady presje psychiczną i mylne wyobrażenie że kobieta to jego własność .Bez komentarza to zapowiedż tego co ją czeka
@selawi: popatrz lepiej na Adama Z. - ten typ macha do Ciebie łapką w sądzie- #!$%@?ł Ciebie i innych tak po prostu - celebryta! Wkrótce jak Katarzyna W. będzie się śmiał Ci w ryj! A Ty będziesz opowiadał, że jakiś Adam O. w tym czasie ją zwabił, zabił i porwał. Adam Z. to zwykły morderca niższego rzędu, któremu za chwilę się uda uniknąć kary. Przejrzyj wreszcie na oczy, Starosta!
I przestań
@selawi: tych dwóch policjantów, którzy się poświęcili, by go urobić powinnaś całować po jajach, bo chłopcy się poświęcili, by mordercę przytrzymać w pierdlu.
@1korner: a jeśli sie mylisz bierzesz taka możliwość pod uwage czy będziesz sie potrafił przyznać do błędu czy morderca podstawił biełego misia zniszczył monitoring i podstawił Karoline która niby obcego faceta wpuściła do domu zamiast wezwać policje .A może niewiadomo skąd wiedziała że to policjant.Czy morderca nie zauważył innych osób na monitoringu .Czy to A.Z nie sprawdził czy narzeczony grał w gry z kolegą a może razem szukali Ewy.Za związek z
@1korner: I jeszcze coś ja jestem z Łodzi i ten co znalazł zwłoki chyba kanałami chodzi.Narazie ustaliłam tylko tyle że jest szukany za telefony komórkowe.Reszte sobie dośpiewaj